Září 2013

Zase se hlásím... zase po dlouhé době

14. září 2013 v 20:49 | Unique C
Takže opět jsem tu? Opět se hlásím s nějakým novým článkem, co absolutně postrádá jakoukoliv pointu.
Mám pár dobrých zpráv. Teda baví mě říkat, že jich je pár, i když je jen.. ne vlastně je jich víc.
1. Je víkend!! Ano!:))
2. Konečně jsem se pohnul vpřed.

Už nevisím na té ubohé vzpomínce na jeden z nejlepších víkendů. Už ne. Žiju dál, snad i líp :) Přestávám kouřit! Už 8 dní a úspěšně tomu odolávám. (hip hip?)... Raději to zaklepu.
Co se týče školy, asi je to lepší. Nejhorší jsou ale pátky. 6 hodin totální nudy!!!! Přísahám bohu, že je to hrozný. Chemie a biologie... dvě hodiny jednostranného konverzování přes mimozemské názvy různých dějů, bakterií či čehosi dalšího. Občas se něčemu dá porozumět, ale na tohle fakt nikdy nebudu. Psychologie a oče.. jediný předměty, kdy se nedá spát. Vlastně psychologie je i sranda... Když vám spolužačka řekne, že s míchy vede páteř, je to fakt síla! Nebo o oše, kdy se na hodinu stává hlavním městem Ruska Peking... :-D ... ehm ehm... Opravdu strašná zábava (poker face)
Má povídka nabrala naprosto nového směru. Opět budu psát od začátku, jen co přijdu na nějaký dobrý začátek. Snad to tak bude i lepší, kratší a pro mě zábavnější.
Stále se držím stranou od Metinu :)) pecka!

Ale už opět drhnu patami o koberec nudou - co si stáhnout za film? Začínám sledovat Cold case (český název je moc dlouhý :D), jinak fakt nevim. Pro fanoušky hororů nedoporučuju Lesní duch, je to fakt s*ačka! Já na to koukal hodinu a půl (?) a teď si tleskám, jak jsem to vydržel. na to, že je to film letošního roku (?) ... teda remake z dvacátého století, ... efekty za 0 a občas mi to připomínalo Vymítače ďábla... Podobné kontaktní čočky, podobné make-upy "posedlých" ... nic moc. Fakt nuda! Raději se podívejte na film Experiment, to je fakt dobrý!! Teda neni to horor no, spíš takový akční.. psychologický... no... na zařazování do žánrů moc nejsem, takže už raději mlčim. Dost mě zklamal ten konec hororu Zmeškaný hovor. Z tak nádhernýho duchařskýho hororu nakonec vzejde naprostá blbost. Hodně pěkný film je ale Mezi řádky (podle skutečné události). Moc krásný film!! Žáný akčňák, horor ani nic podobného. Je to takový... no ti, co se nudí, si o tom něco přečtou.

Koukám, že máme hezký počasí :))))) Prima!! Moc se mi líbí :3 Nemám rád sluníčko - potit se hodinu a půl (dvakrát do týdne dvě hodiny) na nádraží - no nerad vzpomínám na léto. Tohle mi vyhovuje. Jinak mám dvě nový mikiny, jednu s vysokým límcem (aww!!!!) druhou černou bez zipu s velkou kapucí (aaaa!!) joo a mám konečně náušnici :) ... Přesněji řečeno falešný plug. Zatím jen 0,65cm široký z chirurgické oceli, lemovaný černou gumičkou, ale pak tam chci TUTO (<< link). No tak teda ten, co jsem chtěl jsem tam nenašel, ale je tomu dost podobný. Taky duhové barvy od červené, přes žlutou až po fialovou. :) Šířka plugu je teda buď 0,8 nebo 1 cm. Už nevím a jsem hrozně líný vstávat, abych to změřil. Omlouvám se.
Vlásky mám taky úplně jinak sestříhané - jsem ale výjimečně spokojen. A to je stříhala mamka, která se toho bála. Zadarmo a 30000x lepší, jak od kadeřnice. S mamkou se vždycky domluvíte, můžete jí říkat, jak to má udělat, zatímco u kadeřnice je vám to blbý jí do toho furt kecat před hafo lidma, co tam čekaj, až jim uvolníte místo. Dát 300 kč za něco, co se vám nelíbí... pff... never more.

No nic skřeti, dobrou noc!! :)) Mějte se líp a líp, žijte s úsměvy, na hovada, co vás ignorujou nebo neberou takový, jaký jste, z vysoka serte!! pac a pusu ;*

O