Srpen 2013

Hoplá!!

13. srpna 2013 v 18:26 | Unique C
Vítejte mí drazí příznivci a návštěvníci... Kecám, klidně zase táhněte.
Pro ty, co bedlivě čekají na první kapitolu slibované povídky, která se konečně ve Wordu rozhoupala už k třetí kapitole, mám špatnou zprávu (možná dobou a osvobozující od dlouhých a nudných řádků): "Odešel mi notebook."
Áno... Stačilo, aby mi, bohužel, spadl z postele a odešel harddisk. Hoplá! Opravu si hradím já, jak nečekané ... takže mi na mou vysněnou mikinu nezbude ani kačka. Hoplá po druhé! Ale stále žiju s nějaký přitroublým úsměvem na rtech.
Dlouho jsem nenapsal, ale bylo o čem, to mi věřte, jen se mi nechtělo to dávat na blog. Vlastně ani nikam jinam na internetové stránky...
Bohužel mých nových dvacet stran kapitolovky + starých 110 + další kompletně dopsané 3 série jedné kapitolovky jsou fuč. Nepočítaje alba Two steps from hell, která nyní stahuju na počítači mé sestry (vlastně táty), Three days grace, excelentního výběru hardcore, speedcore, terror, hardstyle atp. hudby. (Rád bych upozornil, že excelentí výběr je můj přenáročný vkus, takže vám se líbit nemusí.)
Mějte se hezky a na závěr pošlu pár videí... a dám si sem odkaz, který je jen pro mě (ovšem pokud vám vaše česká zvědavost nedá a juknete se, je to jen na vaše triko ;) )...