Červen 2013

30. června 2013 v 14:02 | Unique C
Už mě to fakt začíná pěkně deptat. Všechno! Nejen to, že tři roky věnujete svůj čas (a bohužel i pěníze), pak tento svůj tři roky střežený (během toho 2x vykradený) účet svěříte do rukou nejlepšího přítele a ten ho vykrade do třetice. Tři roky... Nadupaná postava... a všechno vezmě někdo ještě lepší, s vyšším skóre... (snad i nejlepšími věcmi)... Už jsem se sám sebe přestal ptát: k čemu mu to bude? Protože odpovědí by byla: lidská nenasytnost!!!
Dalším bodem k přemýšlení jsou přátelé. Existuje vůbec někdo, kdo by vám v té nejnabízenější chvíli nebyl schopen bodnout dýku do zad? Nevykecat vaše tajemství... ? Silně pochybuju... I kdyby byl, jak takovou (dnes) "zvláštní" bytost poznáte? Jak rozeznáme důveryhodné, laskavé "lidi"? Nijak, jen tak, že jim zkusíme věřit. A to se jak oplatí? Třemi krádežemi ;) ...
Krása... Už ze zvyku jsem přepočítával peníze na měnu ve hře, kdybych tak tisícovkou obohatil administrátory a sebe ve hře, abych se (nově) vrátil (s jinou postavou a účtem) na nohy... Nekoupil bych si ani čtvrtinu těch věcí, co jsem měl! Takže co vzkážeme láskyplným sráčům obývající tuto planetu? Neuchílíme se na jejich úroveň plnou sprostých slov a nadávek, takže? Kam se poděla ta "civilizovaná lidská rasa"? ... Tady nikdy žádná nebyla! Nijak se nelišíme od hyen, šakalů a supů, stále jsme jen divá zvěř, co se po miliónů let snažila rozvinout komunikaci... Kam až to s námi dospělo? K jaderným útokům a blížíme se k vyhlazení lidstva! Napsal bych: "Vraťme se do lesů!" ... Kdyby tady nějaké byly ;)
K čemu jsou vám dobré známky, když se vždycky najde zmetek, který vás může jakkoliv podrazit, vymyslet si cokoliv, co by vás mohlo ohrozit jak na kariéře, tak v osobním životě? Ano, je lepší se učit a ani nezkoušet klikat na ikonku "Stáhnout hru", je lepší sedět doma s knížkou, než jít chlastat, kouřit a bůh ví co ještě... Nemám náladu vůbec na nic! Jak an to tak koukám, strávím 14 dní na brigádě, 2 víkendy (snad) v Praze, zbytek u notebooku a budu sledovat filmy (v čemž jsem už započal) nebo trochu sportovat (?), vydaří-li se počasí. Taky bych měl začít s povinnou četbou, ale je tam to slovo MĚL BYCH, otázkou zůstává: "bude se mi chtít?"

Užijte si prázdniny a nepřehánějte to s důvěrou v ostatní lidi, stejně vás jednou potká zklamání.

O

Návrat?

29. června 2013 v 21:43 | O
Tak se tímto článkem částečně vracím do světa plného písmen, slov... Vyhnal mě sem strach? Nebo snad zlost? Slabost? Ani nevím... Možná všechno, možná taky nic.
Nebudu to tu nějak uklízet, články nebudu řadit do rubrik. S designy jsem skončil, to samé s pořádkem tady. Po roce bez jediného přidaného článku je to tu zase živé... Nechci žádné "SB", nebudu nikoho obíhát, nebudu číst ničí story, reklamy ignoruju, do soutěží se nezapojuju ... Máš-li něco proti, nepiš to a raději táhni. Máš-li na srdci něco, co se vztahuje k tématu v článku? Prosím, můžeš zanechat komentář...
Ale předem upozorňuji: Blog je aktivní pro mé výlevy, ne jako vaše nástěnka pro žádosti o zapojení do různých kravin, co vám jen zvedaj návštěvnost!!!

Zdar!