Květen 2012

Dopis pro J. Mareše

31. května 2012 v 17:52 | Unique C |  Dopisy
Nevím, co ti napsat.
Ale mám na tebe jen negativní názory, nashromážděné převážně v uplynulých 2 letech.
Mluvíš si sám pro sebe, dost to ruší (fajn, to překousnu). Možná, že se sprchuješ, ale nejsem si jistý, že každý večer, nebo ráno. Existují sprchové gely! Kdyby to bylo cítit třeba jen jednou dvakrát do týdne, fájn, ale tohle je každý den a to mi neříkej ani ve srandě, že se každý den koupeš!
Další, když se člověk hlásí a něčemu nerozumí, potřebuje to vysvětlit, nech ho laskavě, aby to pochopil a přihlásil se o vysvětlení!! ty tvoje kecy ve stylu: Proboha, stejně to nepochopí!" mne dost, ale vážně dost, SEROU!
Věčně věků chybíš na testy, ale u-sta-vi-čně! na tělocviky stále necvičíš, meleš si svoje a dostáváš známky, které neodpovídají (i přes tvou štítnou žlázu) tvým výkonům. Chápu, že jsi nemocný, ale všechno se dá pilovat, od vytrvalosti, až po skok do dálky! Jen kdyby jsi neseděl u bedny, odkud ani nevylezeš...neviděl jsem tě nikdy vyjít ven, krom toho, když jsi šel s bráchou nebo mamkou do města. Nikdy mimo všední dny!
Nemám víc co říct...

Dopis pro K. Marešovou

31. května 2012 v 17:47 | Unique C |  Dopisy
Kláro,
je s tebou zábava, dá se s tebou kecat, říkáš vše jak má být, ale až moc koukáš po zvířatech. Bereš si jich tolik, že tě pak nezajímá dění okolo a když se tomu nevěnuješ, myslíš si, že je všechno kromě zvířat NUDA. Možná kdyby jsi se odlepila na pár dní od zvířat, nechala je na dozor třeba někomu spolehlivému, došlo by ti, o co všechno přicházíš. Fajn, dobře že tě to baví, ale přemýšlej- nebaví tě to nějak až moc? Dle mého říkáš, že ostatní jsou závislí na fb, metinu atd., ale (teď se neuraž) podle mě jsi ty závislá na zvířatech. (Každý má potřebu být an něčem závislý, na něčem, k čemu by mohl v nejhorším utéct a vše ostatní nechat plavat.)
Jsi chytrá a krásná! To že se potíš pod rozpuštěnýma vlasama je přirozené, ale mohla by jsi skusit si alespoň udělat trochu něco jiného, než obyčejný cop, když už. Máš hezké vlasy a nádherný tvar obličeje, ale ty vlasy musí být taky vidět, né být jen schované vzadu, kde na ně nikdo nevidí.

Vždycky jsi mě podpořila a já se ti omlouvám, jestli jsem se tě nějak dotknul, neměl to být účel! Jen píšu, co jsem neřekl.
Jsi skvělá v tom, že se nebojíš nikoho ze třídy. Vždycky jsme si v testech radili navzájem, možná já trochu víc v matice, ale uznej, kolik jsi mi toho poradila ty v dějepise. Teď ti napíšu, co jsem napsal i Káje. Nesrovnávej se nikdy s ostatními, nikdy nebude nikdo stejný, jako ten druhý.

Jsi skvělá kamarádka, přeju ti hodně štěstí!

Dopis pro K. / Carrie

31. května 2012 v 17:40 | Unique C |  Dopisy
Jéje. Vzpomínám si na školku....trochu hnusně jsem se choval, viď? :( Stydím se za to, protože podle mě to dohnalo situaci k tomu, že jsme se nějak moc nebavili po těch 8 let. Ne moc oproti tomuhle poslednímu roku. To mě mrzí nejvíc, ale můžu si za to sám.

Ty patříš do skupiny -perfektní, k takovým nemám moc co říct. Člověk se s tebou zasměje, ráda bereš věci s humorem, projednáváš věci soukromé i ..."necitlivé" ( :D ), aniž by jsi se bála říci svůj názor. (Palec nahoru!) Ale možná až moc často si říkáš, že jsi tlustá. Máš nádhernou postavu, ale možná trochu víc hubenou. (Nažer seeee!! :D)
Jsi chytrá a věci vidíš tak jak jsou, nedáváš si velké iluze a srovnáváš se se špatnými lidmi. Nikdo není jako ty, nikdo není jako oni. Máš talent na mnoho věcí: od designů, přes kreslení focení, až po vlasy, lahky na nehty a vkusné oblékání. Tolik lidí není, abys věděla.

Dnes patříš mezi mé nejoblíbenější spolužáky, ale i nejlepší kamarádku. (Mám jich víc, ale ty jsi prostě Top 01 :D)

Úsměv a krok (bez chleba s dětma xD!!!).

Dopis pro I. Novotnou

31. května 2012 v 17:33 | Unique C |  Dopisy
Ivano,
nejprvej si se mi zdála jako skvělá kamarádka. Byla s tebou zábava, ráda jsi poradila a tak. Ale já zjistil, že jsi falešná jako čertovy karty! Ba ne, ještě hůř!
Bylo mi zvláštní, že když jsem se chytl se Soukupem, ty jsi se se mnou nebavila a ohrazovala jsi se kecama: ty jsi se se mnou nebavil, ak já s tebou ne.
Kecy! Jen ubohé výmluvy.
Jsi chytrá, ale jen na učení. Ráda si z ostatních děláš prdel, ale když se začně něco o tobě, odtrhuješ se, odvracíš hlavu, nebo založíš ruce a našpulíš rty. Když ti něco pochválí, neumíš to sebrat a najust děláš něco ,co se ostatním nelíbí, aby ti připomínali, že jsi hezká! Pff... Nejvíc jsi mě nasrala ale tím, že vyhazuješ věci z oken, děsně se tomu tlemíš a pak "já nic já nic, to ona první..." Podobná Soukupovi.

O tobě jsem si nemyslel, že by jsi to o mě vzala jednoduše, proto jsem ti to také jediné z holek neřekl, ale že by jsi byla schopná tohoto divadýlka, ..., to bych do tebe neřekl. Ale člověk do tebe neřekne spoustu věcí a ty ráda překvapuješ, viď?
Nemám k tomu co dodat, jsem rád, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. S lidmi jako ty už si nemám co říct.

Dopis pro R. Kasla

31. května 2012 v 17:28 | Unique C |  Dopisy
Ne vždy jsi se mi zdál jako férový kluk, kamarád. Bohužel se tento fakt -že jsi kamarád- ukázal až na konci osmé třídy a tento týden. Je to celkem škoda. Ale alespoň někdo, s kým je zábava a není to holka se semnou bavil v TO pondělí.
Za to ti patří mé ohromné díky.

Je fakt, že se mi občas nelíbilo tvé chování vůči třeba Káje, ale za to nemohu z největší části vinit tebe, většinou to začal někdo jiný a ostatní se přidali.
Na druhou stranu si myslím, že kdyby jsi chtěl, mohl by jsi mít v celku dobré známky -lepší než máš teď.

Nemám co říct k lidem, se kterými si dost rozumím, nebo naopak málo rozumim, ale ty jsi ten první případ, takže tento dopis je jeden z nejkrátších (nejspíš).

Ať se ti daří všude kam vlezeš..

Dopis pro J. Soukupa

30. května 2012 v 20:01 | Unique C |  Dopisy
Už první den na škole ses mi nezdál, jako nějaký důvěryhodný člověk. ten tvůj obličej co nasadíš, když o tobě někdo mluví, když na tebek ouká více obličejů...takový ten frajerský výraz, úplně bych za něj vraždil! Hlavně tebe!
Každého pomlouváš, půjčené tužky nevracíš, ba je ještě ničíš. Nadáváš ostatním do "gayů" kvůli růžové propisce, to je teda opravdu... geniální! Smekám, protože takhle blbého (doslova) člověka jsem doposud neviděl! Myslíš si, že když máš mamku učitelku a bohatého inteligentního tatínka můžeš si dělat cokoli, hm? Omyl! Možná ti jde učení takřka levou zadní, ale tvé city k ostatním kolísají okolo bodu mrazu!

Víš, když člověk svěří něco, co v sobě dlouho, dlouho (!!) drží, dá mu to zatracenou práci nabrat na to odvahu a ty jeho práci, která ani nebyla určena tobě - v žádném připadě!!- okomentuješ slovy "Aspoň si máme z koho dělat prdel, ne?"....sračko. Nic jiného k tobě nemám co říct. Jsi jen obyčejná nula z mnoha. Fájn, matika ti jde, věčně věku jsi na počítači a hraješ hry od aeria, nebo jsi hraval tanky a teď nevím co vůbec hraješ, ti jde i angličtina a vůbec celkově učení, ale zapojit do práci ochotu, to né! Raději stupidní kecy aby jsi byl za borce, za všechno si nechávat platit, za všechno (!!), to jsi celý ty. Furt by ti měl něco dlužit, ale počet propisek, co jsem ti pujčil a nevratily se už ani nepočítám!

Jé, já si pamatuju, jak jsi jeden den potřeboval propisku a já ti půjčel tu růžovou, kvůli které jsi mne pomlouval a přes lavici jsem se tlemil na Carrie a dal. lidi. Skvělý pocit na tebe čumět, jak tu propisovačku zkoumáš a po hodině si pro ni dojít a vyškubnout ti ji z ruky.

Jsi jen nafoukaný rozmazlený .... hledám vhodné slovo a jiné, než fracek mě nenapadá. Ale budiž, jsi to ty a lidé jako ty se nemění. Hlavně mysli jen na sebe, ono se ti to jednou vrátí.

Dopis pro L. Műllera

30. května 2012 v 19:52 | Unique C |  Dopisy
K tobě toho moc nemám. Bavili jsme se spolu az jen prvním rokem základní školy. Jsi nevýrazný, mco se s nikým nebavíš, co já vidím.
Možná, kdyby jsi si nehrál na gangstera, nehrál si si s pyrotechnikou, možná by jsi měl víc kamarádů.

Ale když tě to baví, tak pak si dělej, co jen uznáš za vhodné.

Na druhou stranu mi přijde absurdní tvé chování vůči tvé matce. Že jí říkáš "di do pr*-", dobrá, to říká mnoho teenagerů, obzvlášť pak problémových, ale střílet po ní kuličkovkou, nebo ji mlátit a zamykat na balkón a následně utéct z domu mi nepřijde vůbec vhodné! Možná to na chvíli zazní vtipně, ale tohle udělat já, koukal bych na podlahu, kde by se válelo mraky mých druhých zubů.

Fyzika ti šla, chemie taky, celkově by jsi mohl mít skvělé známky, trojky, dvojky, stačilo by se učit. Myslím, že máš na víc.

Toť vše.

Kapitola 5. ,Plán C

30. května 2012 v 18:40 | Unique C |  Plán C
Kapitola 5.

"Musíme pryč..", prohlásila jsem další den ráno. Ryby se nikdo přes noc ani nedotkl. "Tady není život…"
"Máš pravdu. Ale kam chceš jít?"
A nikdo nic neřekl. Na řeku svítilo slunce, on seděl hluboko v jeskyňce. Neviděla jsem mu do očí, ani jsem nemohla posoudit, na co myslí, či jak se zhruba cítí.
Oba jsme měli hlad. Zvířecí krev nebyla nic moc. Neudržela nám pocit sytosti déle jak půl dne.
"Půjdeme, až zapadne slunce.", ozval se hlas z jeskyně.
"Dobře."
Ale ani jeden z nás neměl ponětí, kam bychom měli vůbec jít.
Brouzdala jsem bosými nohami v ledové řece. Když jsem se tak koukala do té vody, sem tam se něco mihlo, ale mou pozornost upoutalo zcela něco rozdílného. Spatřila jsem postavu, osobu, starou ženu uprostřed řeky. Stála na hladině. Poznávala jsem tvář matky.
"Matko!", vykřikla jsem a dala se do hlubší a hlubší vody. Za chvilku už mé nohy nedosáhli dna. "Matko! Matko!"
"Nekřič, dítě…", mluvila chladně, ale starostlivě. Dívala se mi do očí. "Omlouvám se ti. Za tu bolest, co jsem ti způsobila."
"Matko, pomoz!", prosila jsem ji. Snažila jsem se ji sáhnout na nohy, ale jakmile se mé prsty dotkly jejích nohou, začala mizet. Rozplývala se od nohou až k hlavě.
"Na sever děvče, jdi na sever…" zmizela…
"Evelin! Pojď zpátky! Nic tam není!", volal Frederik. Hlavou se snažil vykouknout, ale vždy když se jeho tvář ocitla mimo stín, začala doutnat a měnit se v popel. "Evelin!"
"Sever..na sever… Musíme na sever!", opakovala jsem si v duchu.
"Pojď zpátky! Prosím!", žalostný hlas mne probral ze zamyšlení.


Úterý (29.5.2012)

29. května 2012 v 22:05 | Unique C |  Deník
Úterý (29.5.2012)

Kdybych to nenapsal,
bavil by ses se mnou dál.
Kdybych nikdy nic neřekl,
nikdo by si nevšiml.

Za nic z toho nelituju!
Alespoň vím,
že růžové na černé maluju,
což přetřít nejde, už vím!

Ta "luxusní" třída,
tak svkělý kolektiv,
alespoň ta polovina,
co má na men skvělý vliv!

Vzkazuju vám: naserte si!
Všichni, tupí hnusáci!
Zahleděni jen do sebe,
namyšlení až ...až do nebe!

Doma hubu na špacír,
žadná pořádná hudba,
ani sladký klavír,
jen Katy Perry,...zhruba.

Ale nebít mého chování,
nepoznal bych je,
mou rodinku k nezaplacení,
..snad se to rýmuje. (:D)

No jo, konec jsem nevěděl xD
Tak takhle budu ventilovat své.... problémy, žádné dlouhé nudné články, takhle mi to dá zabrat, víc se z toho dostanu a vy nebudete ztrácet desítku minut času čtením a komentováním...
Adios a dobrou noc! Nekopírovat! Je to jako deníček... jen ne formou článku

Mezi vlky (film)

29. května 2012 v 17:10 | Unique C |  Hudba,klipy,ke stažení
Film:

Na ropném vrtu někde v Rusku pracuje mnoho lidí, včetně známého herce Liama Neesona- lovec vlků. Lovec vlků chrání ty, co pracují u vrtu před neustálými "nájezdy" vlků samotářů i celých smeček.

Když už Liam s dalšími pracujícími má letět domů, něco se stane. Letadlo s nimi spadne někam do zasněžené tundry. "Naštěstí" na pláň.
Přežije jich jen pár a na ten ještě ke všemu doráží obrovská smečka vlků v čele se stvůrou- až nepředstavitelně velikým alfa samcem.
Skupinka přeživší musí utéct z pláně do lesů, při cestě ztratí několik lidí, ale do lesa se dostanou. (Už jen představam, že se brodím ve vánici hlubokým sněhem a za mnou běží smečka hladových vlků mi nahání mráz po zádech!) Ale Liam se nevzdává a vede skupinku dál. V noci se brání ohněm, naštěstí neprší, ale nevěřili by jste, jak moc jsou vlci inteligentní, jak moc si dovolí a koho všeho dokáží obětovat pro poznání chování lidí.

Liamova skupina je v ohromném ohrožení, členové stále ubývají a civilizace nikde. Ale lovec ne a ne se vzdát. Během cesty se mnozí otevřou, řeknou i svá nejslabší místa- rodinu, začínají vypovídat o vztazích a o domově. Liama to motivuje k úspěchu.
Ale bohužel už najednou zbývají jen tři členové. Po jednom jde alfasamec, jelikož jednomu vlkovi uřezal hlavu a hodil ji kamsi do tmy, odkud se ozývalo vytí, které utichlo...a najednou prudké hlasité zavytí alfasamce, nčiim nenapodobytelný zvuk...děsivý! Ten chlap si sedne k řece a čeká na svou smrt.
Zbylí dva muži jdou dál...za nimi vlci v patách. Chlapi utíkají,a le jeden spadne do vody, noha se mu zaklíní a on se utopí.

Liam se původně chtěl dostat pryč z jejich teritoria a najít pomoc, civilizaci, ale jde opravdu dobře!? Jde opravdu pryč od teritoria, nebo jen do jeho střed?

Napínavý akční trhák s velkolepým koncem!!
(Popis filmu je psán mou rukou, nekopírovat beze zdroje!!!!!!)


Mé hodnocení: 10/10 !!!
Akce: 9/10
Napětí: 8/10
Romantika: 0/10 (nic pro milovníky Stealové :D)

Upozornění: film je s titulkama a je to novinka, ale konec konců uznejme, že většina filmů je nejlepší s titulkama! 1/ zlepšuje se nám angličtina, aniž bychom to věděli 2/ učitelky nebudou mtí hemzy, že nic nečteme :D 3/ kolik dabingů je povedených!?