Šedé myšlenky

17. února 2012 v 20:32 | Aiko Several |  Z mého života
Dnešek byl celkem krásný.
Podařilo se mi pohádat se se spolužačkou. No , upřímně jsem se o to snažil už pár týdnů, tohle byla skvělá příležitost. Leze mi krkem její smích ,její kecy o tom,kolik toho vychlastala atd. I když vím, že si tento článek přečtou lidí, co se s ní přátelí, zvláště u jednoho si myslím, doufám, by to mělo být v pohodě.
Aby jste věděli o jaký typ člověka se jedná. I když tě C----e poprosím, aby jsi tento odstavec nečetla , asi neposlechneš co?
Tak "kapánek" povrchní ,sebestřední mrcha. Hraje to divadélko na chlast - rum, vodka,zelená a bůh ví co prý pila-to jí věřím. Ona i tak vypadá. Na takových 6/10 testů z dějepisu chybí, už ani nevím kolik z nich psala první hodinu , jako se třídou ,ale většinu psala sama-opožděně. Ráda opisuje , což ji učitelka koukám toleruje- dejme tomu slečna X. Slečna X píše test z dějepisu a má otevřený sešit z něhož rázem doslově opisuje odpovědi na vcelku lehké otázky. (když se neučí!..) Paní učitelka si toho všimne, přijde k ní, sebere jí ten sešit, ale test zůstává na stole. Žádná pětka, poznámka, či trest. Ale když opisuje třeba naše Týna, má hubu plnou keců a navrhuje pětky a poznámky , ale slečně X, nic. Není to v celku k zamyšlení?

o(^¤^-)o

Další část skvělého dne. Zítra je - jako nyní už každou sobotu- pro mně povinný trénink na tkd. Že by se mi tam nechtělo ... no, já mám rád víkendy volné. Kort když v týdnu máme turnaj ve florbale a v pondělí další trénink. Nu což, sestřička jet nemusí , protože ona je líná hýbat prdelí a pak se diví, že je taková jaká je. (Vím, už zase ji pomlouvám. I když ji občas mám svým způsobem "rád" , drtivé většiny času se snažím zkousnout rty a kývat hlavou jak ten panák na ocelovém párku o pěti otáčkách.
Dnes jsem si uvědomil , nebo připomněl... už ani nevím , zda jsem se snažil oklamat sám sebe, že k sebepoškozování mne hnalo to, co o sobě zjišťuji , nebo fakt, že mne pobyt v této rodině zabíjí zevnitř. CO to melu za kraviny? Rodina je přece úkryt pro každého teenagera. Ale dneska se projevila opravdová povaha me ...matky. (Tak tohle slovo bych nejraději neužil, ale pokud tohle má být blog, na který nápíšu poslední článek ve svém životě, nejspíše se o obsahu tohoto blogu dozví celá má rodina. Celá!) No, dejme tomu, že se s mámou pohádáte. Ona je další den ťu-ťu-ňu-ňu, ale to , co projevila dneska, to bylo jedno velké , velkolepé divadlo. Takhle utíráte nádobí , zatímco se vám ohřívá týdnové kuře s týdnovými bramborami ,jenž máte za úkol dojíst. Táta před chvíli přišel domu a ona se cítí jako pajácná královna domu. Jo, využila toho a začala se mi vysmívat, snažila se mne vyprovokovat k silným slovům psychickým debtáním. Cítil sem, jak se její kyselinové řečičky vžírají do mého měkkého gumového mozku a plní svůj zrádný úkol. Pak řekla něco, něco dost hnusného, když se můj otec naivně smál Simpsnovejm, a zrovna tu větu neslyšel. Ohnal jsem se po ní tak zasraným pohledem a něco si přehazoval v hubě, zatímco jsem "prskal" jen hlásky jedné nechutné věty vůči její zkažené osobě.
Nic se nedělo ,ale ona furt rýpala ,až jsem ztratil pojem o jejích řečičkách, o tom kde jsem a v myšlenkách ocitl jsem se na schodech našeho domu se sbaleným ruksáčkem. Dneska ,vlastně včera mi děda nabídl , že se mohu odstehovat k nim do malého útulného pokojíčku. Jakoby něco s babičkou cítili. Moc rád tam chodím.
Rozmyslil jsem si to. O dnich už žádný dárek nech-... jo chci. Ať zatím rozhoděj prachy za skvělé knížky. A nebo ne za Smečku ,ale za Deník Any Frankové. Nevím ještě. Tu si asi koupím sám za své pěnízky z brigády, až si nějakou najdu. Zatím mi na email neodpověděli 3 lidé.
Je deprimující vědět, že když přijdete domů , rodiče vám nejprve řeknou "Dneska máš dělat dřevo ty." a přitom mám dělat krb a až pak se zeptají "Co bylo ve škole" a na mou vynuceně krátkou odpověď nasaděj "No , tak jdi ,chci si to dočíst. / Ticho , davaj film." skvělá rodinka.
Myslím si ,že to tu opravdu nevydržím. nebo co já, ale má psychika. Víte jaké to je? Chtít každým dnem onemocnit nějakou strašnou chorobou a doufat že je ve velmi pokročilém stavu , aby si vás hospitalizoval ia vy mohli v klidu provozovat své činnosti a trávit čas jen se svým já....bez cifu, houbičky, novin a papíru na leštěný krbu, kýblů a promáčených tenisek, mopu , jaru, utěrky, prachovky na elektroniku ,vysavače a hadru na utírání prachu na linku a dal. neelekt. věci. Asi si to neumíte představit ,ale to nevadí, ani nemusíte.
Častokrát tak matně pohazju v hlavě myšlenku na nějaké hezké datum ,kdy bych tak mohl konečně zemřít, nebo alespoň se dozvědět to, že mám alergii na tento domov. Vzít si našeho psa, a jet pryč. Pokud se neodstěhuju v osmnácti, nejspíš uteču, nebo půjdu minimálně na intr! Už jsem si tak vybral vysokou školu, už jen mít skvělé známky. A co by to asi bylo za obor? UK-Český jazyk a literatura.

Devět spisovatelů. Za hodinku je to zmáknuto ,už si to jen další den zopáknout a v neděli připomenout, v pondělí přečíst a v úterý napsat. Tak snad to vyjde.

A víte co bych si docela rád přečetl jako další knihu? Memento. Stručný obsah mi přišel velmi blízký mému životu ,až na to,že já nejsem prozatím závislý na drogách, v čemž začne hl. hrdina lítat. Jak to vyjde. Nebo že bych si koupil místo té Smečky Memento? Asi jo.

Dobrou noc a omlouvám se za tento dlouhý článek z mého ... dne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 20:56 | Reagovat

Nečtu dlouhé články od lidí, kteří pro mně nic neznamenají a které neupoutají... Máš štěstí, ani jedno k tobě nesedí. Máš problém, já mám problém, problémy jsou všude a je těžké se z nich vyhrabat. V posledních článcích dost narážíš na svou rodinu a o tom jak si nerozumíš s rodiči - fajn - zatím dorovnáváme. Vyčítají ti tvůj přístup k práci - vedeš, Mě je sice též všecno vyčítáno, ale upřímně... oprávněně - já jsem většinu času schovaný v pokoji, pomáhám výjimečně a málo komunikuji se světem.
Kdo u nás psychicky deptá lid - to jsem já - v poslední době mi chybí mluvit o svých pocitech - za prvé to moc nedokážu a za druhé mě stejně nikod moc neposlouchá - nebo možná ano, ale asi mi to nestačí... Nevím, jaké je to mít stresující rodinu skládající se z otce, matky a sestry. Od prváku mám jen matku (otce a sestru vídám dost málo), psa a králíka. Jde vidět, že jis hodně nespokojený a mně je z toho na nic... Můj život si ničím já, dělá mi to dobře, jsem idiot, ale štve mě, když se trápí jiní lidé - kdokoliv (a to je mi též vyčítáno, mám se starat o psychické stavy svých blízkých - a víš co? Mne to ani moc nezajímá - asi hledím příliš do dálky a starám se do věcí, do kterých mi nic není - třeba zrovna teď probírám tvou situaci a snažím se přijít na to, co tě trápí a co by ti mohlo pomoc. A přitom ani nevím, proč to dělám, vím jen... že mi to dělá nepatrnou radost...
Je dobré, že máš natolik empatické prarodiče, kteří jsou s to, ti pomoci - to ani nemluvím o nabídnutí přespání. Já bych k našim asi nešel, i když jsou doma někdy nervy, nerad si zvykám na něco nového - maximálně v návalu vzteku a energie jsem schopen změnit téměř všechny své myšlenky a plány (ale to odbočuji...)
Zaobíráš se mnohdy zbytečnými myšlenkami, tak jako já... ale bez takových hovadin by mysl mladých a podivných lidí byla jenom nudná skořápka, která nikoho nezajímá. Otázka se dřevem je taky docela dobrá... to se mne též týká - jen nejsem tak zodpovědný a ochotný jako ty :D
Píšu určitě smé hlouposti - komentáře po sobě nečtu - když člověk mluví a řekne hovadinu, stejně to nemůže vzít zpět a upravit své jednání. Proto nechám na tobě, aby jsi zpracoval tento komentář a vzal si z něj to 'nic' které v něj je :)
Už je večer... ani bych s nevšiml... jsem ignorant :D Dobrou a užij si v pohodě to zítřejší tkwndo :D I s hodnou setřičkou a parfémovaným autem :)
Memento jsem nečetl, ale u nás ve třídě pár lidí jo - líbilo se jim to, ale m doporučení asi nedostaneš... zkusil bych knihovnu ještě jednou nebo potom internet...

2 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 21:12 | Reagovat

Tiež také ťavy máme v triede. S rozdielom, že ti nepovie, čo vyslopala, ale s kým sa vyspala. Áno, 15 ročné usoplené decko. Táto generácia je vážne otrasná...síce tam patrí viac ľudí, minimálne tých blogových by som do tej otrasnej neradila, práve naopak (:

Tá druhá časť článku ma zarazila. Mám vlastne to isté, len so sestrou. Ale s matkou? Ja viem, že mám hovno čo do toho hovoriť, ale tvoja mama mi príde...ehm zvláštna. Vážne ju nechápem. O čo jej preboha ide? Takýto vzťah by medzi tak blízkymi ľuďmi ako mama a syn nikdy byť nemali! To je šialenstvo, ty si najhorší prípad, aký som mala česť spoznať :D Lenže chyba očividne nieje v tebe ale v tvojej mame.
Čo tá furt rieši? Však si jej syn, ako ti toto môže robiť? S prepáčením, ale je ona normálna? V živote by som si nedovolila pindať na niečiu matku, ale takéto správanie mi akurát robí nervy.

zase som v tom prekliatom článku narazila na slovo, ktoré mi tiež pije krv :D V žiadnom prípade si kvôli tomu neubližuj, lebo to, pardon, hovno pomôže. Ja som tiež svoje nemalé problémy chcela riešiť podobné hlúpym spôsobom, no neskôr som "precitla". Či skôr, ja na také extrémy nemám dostatok odvahy, bolesti v mojom živote bol až-až. Ale hlavne ty nič NESMIEŠ robiť. poviem ti to takto...nôž nevyrieši žiadne problémy.

3 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 21:22 | Reagovat

[2]: Já bych se zbrzdil komentování vztahu Aiko a jeho matky, jelikož nám do toho doopravdy moc není a nevím zhola nic...
K tomuhle mohu jen říci, že vztahy s rodiči jsou složité, vím jaké to je (ne - nevím, ale tuším a vyvozuji z vlastních zkušeností)
Jsme sice děti našich rodičů - ale to z nás nutně nedělá nejlepší přátele...

A ještě bych se mohl vyjádřit k takovýmto lidem. I u nás jsou lidé, co v kuse sexují a hlavně pijí alkoholik a kouří... Pak si vedle nich mám připadat nedospěle? Nechci pít, kouřit a sexovat jen proto, aby mne někdo uznával... Já mám spoustu času... (bráno obecně... nechce se mi zacházet do detailů s tím, že nikdo neví, jak dlouho tu bude... na tohle já moc nejsem... :D)

A ještě jsem se nevyjádřil ke krásně zvolenému oboru! Takový mám zvolen už od sedmé třídy, samozřejmně, že jej postupem času nahradily jiné (polština, ruština... výchova ke zdraví, knihovnictví), ale pořád jej tam někde mám :D Ale já radši jenom literaturu :)

Nebudu ti říkat, že si NESMÍŠ UBLIŽOVAT. Nejsem tvůj o tec a nechci ti kázat, když dělám to samé. Já spoléhám na to, že jsi rozumný, mladý kluk, který zná své hranice - nic se nesmí přehnat - jak už jsem říkal, aby jsi pak ani nestihl litovat. Neříkám, že nemáš myslet na špatn věci, to nejde - ale zkus se občas na svět podívat jinýma očima...
A víš že se občas nesnáším? Já lidem radím, co by měli dělat, sám jsem v koncíh a nikdy žádnou ze svých 'skvělých' rad nevyužiji... pokrytec a hlupák :D JSEM POKRYTEC! I wikipedia mi to dosvědčila...

4 several-kingdoom several-kingdoom | Web | 17. února 2012 v 21:28 | Reagovat

[3]: Katashi, jsi skvělý člověk a jeden z nejlepších 'típů' snad na celém světě. Rady od alespoň jednoho super kluka na světě jsou k nezaplacení. Nepotkal jsem takového kluka od.. nikdy? Neznám kluka, co by se zajímal zhruba o podobné koníčky jako literatura, psaní, BLOGOVÁNÍ. Opravdu ne.

Jestli mi radíte o vztazích, od vás mi to rozhodně nevadí. Něco jiného je cizí člověk, něco jiného je skvělý člověk. Nemám na ně čuch, ale jejich komenty mluví za vše :-)

5 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 21:33 | Reagovat

[4]: Obaja ste taký zvláštny exemplárny druh :-D Uaa zase vám tu skáčem do ťažkej chlapskej reči, nie? :D No budú mi chýbať tieto večerné komentovačky a tvoje nervy, že si nemohol spať...cítim sa poctená :´D

6 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 21:45 | Reagovat

[4]: Já netušil, že dokáži propsat se stejným pohlavím (to není předpojaté ani nic... :D) tolik smysluplných komentářů. Neumím si představit, že bych řešil a rozebíral s někým z mých vrstevníků - mužů takovéto věci... Nechci nic globalizovat, takže jen řeknu, že já doopravdy výjimečně narazím na kluka, se kterým bych si dokázal tak rozumně povykládat...

Sinai - to není CHLAPSKÁ řeč - to je řeč ČISTĚ LIDSKÁ :) Já musím ty lidi začít brát trochu jinak...

7 several-kingdoom several-kingdoom | Web | 17. února 2012 v 21:54 | Reagovat

[5]:

[6]: Možná, kdybych byl heterosexuál a nezaobíral se myšlením jak chlapců tak dívek bych nedokázal myslit stejně jako teď. Říká se, že s heterosex. a transsex. bývá dobrý "pokec" ,ale jak tak koukám, opět jsem měl zdůraznit slovo BÝVÁ! ;-)

8 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 22:01 | Reagovat

Co mám napsat, Aiko? Že mi vytryskly slzy do očí?..že se mi třesou ruce? Bolí mě, když člověk, na kterém mi záležím, má myšlenky na smrt. Nemám radu. Ani já nemám ráda nevyžádané rady. Ale budeš-li o nějakou stát, tak nějakou vymyslím. :)
Mám psát nemysli na sebepoškozování, na smrt? Ne. Jsi chytrý, inteligentní kluk. Ty sám víš, že to k ničemu není.
Skvěle zvolený obor.
Myslím, že to k sobě nemáme daleko, až opadne sníh, můžu kamkoliv autem přijet a pokecat...
Tví prarodiče jsou super.

9 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:13 | Reagovat

Chci facku... chci, aby jste mi řekli, že jsem malý harant, co zaslouží po držce... mám krizi a bortí se mi hezký svět, který jsem si budoval... těžko se dýchá, chvějí se ruce a chci křičet... jsem blázen a potřebuji se vypsat... Díky vám lidi, mám v hlavě tuny myšlenek a všechno se to tam bije a já to už nedávám... Štve mě svět, ale vás mám rád...

sakra
sakra
sakra
sakra
sakra
sakra
sakra
sakra
krize
sakra

10 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:13 | Reagovat

SMAŽTE SVĚT

11 several-kingdoom several-kingdoom | Web | 17. února 2012 v 22:17 | Reagovat

[10]: Ty rád tvrdě jo? :D Ty rád nadávky.... kdepak.
Harant nepovídá o skvělých věcech, nemá skvělé nápady ani nezaplatitelné rady. Ani nepomůže přátelům ... no "přátelům" ,však ty víš,jak to jeden naivka myslí ;-)
Harant nejsi a facku nedostaneš,maximalně po hubě! :-D :-D A nepiš sem (!!!) že jsi harant, sobec atp. , není to pravda :-P :-) ;-)

12 Sinai Sinai | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:20 | Reagovat

[9]: Ty s Aikom ste strašní hlupáci! :D Ja vás tak neznášam až vás mám rada :D Toto robiť mojej úbohej duši? Ešte sa niekto opováži skončiť s blogom, tak si ma neželajte :D

Život musí ísť ďalej, takže môžme už len dúfať, že na nás Aiko nezabudne - skúsil by! Každý z nás to má ťažké, všimli ste si to? Štvorica blogerov, ktorí sa zišli na ďalšom skvelom blogu...ale každý má v živote niečo fakt blbé, niečo s čím je ťažké žiť. Snáď sa to šťastie usmeje aj na nás (: Čo to trepem?! Už sa stalo...už len to, že som vás - Aika, Katashiho, Ameliu mohla spoznať znamená jedno veľké šťastie (:

13 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 22:24 | Reagovat

[12]:
Děkuju, i já jsem ráda za tuhle skvělou čtveřici úžasných lidí.

14 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 22:25 | Reagovat

[9]: Facku? Ty?! Zasloužíš si pochvalu, Katashi. Jsi úžasný, citlivý, chytrý človíček, takoví se nebijou. Klidně se vypiš, ráda Tě čtu.

15 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 22:29 | Reagovat

[9]: Facku dostaneš za to, že trepeš dve na tri! :D

16 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:29 | Reagovat

[11]: já možná nejsem tak dobrý... chi říct... člověk má spoustu stran a tváří...
Chtěl bych, aby jste mě brali i s tím zlým. Já se to teprve učím... hledat v lidech to dobré a tolerovat to špatné - a všechno špatné je k něčemu dobré :)
Nepíši o sobě ty zlé věci kvůli tomu, aby jste mě přesvědčoval o opaku, mohl bych - třeba by mi to dělalo radost... ale kvůli tomu to není... jen se rozčiluji nad sebou samým :D

[11]: přátelé...
To je krásné slovo... ale stejně z něj jde strach... a to já nechci... chci přátele ať už tvrdím co chci... někoho, kdo vám porozumí a bude vás brát takové, jací jste...

Jsme to ale komplikovaná individua, co? :D

17 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:33 | Reagovat

[15]: 'trepeš' - geniální slovenské slovo :)
pomoc... nejsem zvyklý na vice emocí naráz, je to matoucí :D Potkat vás bylo jedno z největších štěstí mé dlouhé (asi sedmileté) blogové kariéry...

18 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 22:40 | Reagovat

[17]: Predsa len tí Slováci nebudú až tak zlí ako hovoria niektorí...:D

Neboj sa, niesi jediný, kto má problém. Ja teraz neviem, či sa smiať alebo plakať :D

19 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 22:42 | Reagovat

[16]: Klidně o sobě piš i to "špatné". Ale myslím, že nás od sebe neodradíš. Neopouštím přátele proto, že mají nějakou stinnou či méně příjemnou stránku. Naopak - snažím se stát jim po boku v dobrém i ve zlém. Kéž bys mi někdy důvěřoval.

20 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:44 | Reagovat

[18]: taky se tak cítíš? Řekni že kecáš :D Víš jak je to nepříjemné, když se do očí tlačí ty slzy a tvář ti křiví přihlouplý úsměv... netušíš, čemu máš dát průchod a v těle je najednou prázdno... tak to cítím já - a nelíbí se mi to... Nikdy by mne nenapadlo, že budu něco takhle prožívat přes internet. Těch problémů tu máme, lidi... chceme se usmívat, ale také brečet. Tak co teď? :D
(nevím, jestli js to ty s tím napůl poctem myslela vážně... ale já se tak doopravdy cítím - a je to nepohodlné :D)

21 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 22:47 | Reagovat

[20]: Smrteľne vážne :D Je mi z toho až zle, musela som si otvoriť okno...zase nejaký nízky tlak na mňa šiel pár minút :D Ešte aj moja mačka kňučala zo sna...vidíte čo robíte, keď opúšťate blogy? :D

22 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:48 | Reagovat

[19]: Kromě rodičů nebylo nikoho komu bych se svěřoval a když se nyní přestávám svěřovat jim, tíží mne to a musím to ze sebe vypsat... já se moc omlouvám, jestli je Vám nepříjemný můj přístup... ale se mnou je to moc složité :D Ale Vy na mne působíte velice kladným dojmem a komunikace s Vámi (tak jako se Sinai a Aikem) je přirozená a nenucená...
Musím se dát dohromady :D
Také se snažím nezatratit člověka, ať už je jakýkoliv - špatné stránky se musí přijímat stejně dobře jako ty kladné...

23 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 22:50 | Reagovat

[16]: Cítíš strach při slově "přátelé"? Já ne, naopak. Když si v mysli vybavím slova přítel, přátelství - rty se zvlní úsměvem a na duši se rozhostí klid a mír. Přátelství je jeden z nejkrásnějších citů, které znám (je-li upřímné a opravdové).

PŘÁTELÉ jsou rodina, kterou si vybíráme sami.

24 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:50 | Reagovat

[21]: a já myslel, že jsem... prostě já...
Tý jo... co se mnou dokáže udělat text... je mi zle, vyhasl mi krb, točí se mi hlava a pes chce abych ho hladil a králík žere klec...

25 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:53 | Reagovat

[23]: a to se mi právě nelíbí... tyto mezilidské interakce jsou působivé, ale já se jich obávám. Je pro mne těžké nazvat někoho přítelem, protože se OBÁVÁM, že by tento povit nesdílel. A já netuším, jak bych na tohle dokázal reagovat :)

26 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 22:53 | Reagovat

[22]: Nemáš se za co omlouvat. Ráda si s Tebou (s vámi všemi) povídám.

27 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 22:56 | Reagovat

Pre lepšiu náladu - moja srdcovka od Nickelbacka, je skvelý spevák a momentálne to vystihuje situáciu (: http://www.youtube.com/watch?v=76RbWuFll0Y&ob=av2e

[24]: Ja sa necítim o nič lepšie. Mám pocit, že zachvíľu ma niečo zabije :D

28 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 23:01 | Reagovat

[25]:

Jednou přijdeš na to, že se mě nemusíš bát. Ale musíš to cítit uvnitř - SRDCEM.

29 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 23:03 | Reagovat

Nejsme to ale skupinka psychopatů?
A kdyby jsme nebyli, dokázali by jsme řešit takové věci, které řešíme? :D
Připadám si, že jsem trochu zmoudřel a možná i dospěl - dokážu hovořit i s dospělými lidmi, kteří mě uznávají ale také s lidmi mladšími, které už nemohu nikdy brát tak, jak jsem je bral do nedávna. Věk je JEN ČÍSLO - neváže se na něj inteligence a duševní krása člověka. To bylo důležité pochopit...

30 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 23:05 | Reagovat

[28]: Vždycky jsem tvrdil, že city jsou k ničemu a to co vychází ze srdce je podřízeno rozumu. vím, že to byl strach - připustit si nějaké ty city k sobě, všechno nahrazovala mysl - ta byla ta hlavní. Nesmím se chovat jako hlupák, který si hraje na nesmírně chytrého a potlačuje city v sobě - protože mě to ubíjí a já o tom vím...

31 several-kingdoom several-kingdoom | Web | 17. února 2012 v 23:06 | Reagovat

[20]: Přátelství, jak nádherně! Skvostně! vystihla tady bohyně Amelie :D -už zařizuji oltář, nebo chrám pro vás tři :D kde vás budu uctívat- je rodina co si sami vybereme.

Já mám proti slzám a pokřivenému obličeji speciální lék. Mně pomáhá. Vždycky, když něco čtu a hrnou se mi slzy do očí, zavřu je a představím si jak stavím zeď mezi vodou a suchem ;-). Nebo prostou zeď, co je rychlejší :-P Záleží na fantazii :D.
Když sem docházel bylo tu pár komentů. Zakutalizuju stránku a čumim 27!!! :D Pánečku! TO je něco co ? ;-) Prostě nejlepší pokec k nezaplacení.

Lidi,frčim,dobrou noc borečci ;-)

32 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:07 | Reagovat

[29]: Mňa väčšinou staršie osoby ako som ja sama deptajú...nikdy by som na verejnosti s niekým starším ani neprehodila ani pol slova. Aj tak ma v tej "škaredej" realite každý má len za 15 ročného nedorastenca, ktorý sa  nemá čo vyjadrovať...ľudovo - držať hubu a krok :D

Tak potom veľmi pozoruhodní psychopati. Prvý typ psychopatov, ktorý uznávam :D

33 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:09 | Reagovat

Toto si povinne vy traja pustite - http://www.youtube.com/watch?v=76RbWuFll0Y&ob=av2e a žiadne námietky! :-D A ešte jadna vec- ste najlepší psychopati, akých som mala česť na blogu zažiť :D

34 several-kingdoom several-kingdoom | Web | 17. února 2012 v 23:11 | Reagovat

[33]: Mne na PC nejdou videa , když na nějake najedu, resetuje se mi comp :D

35 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 23:16 | Reagovat

[31]: Já se slzám nebráním...Slzy očišťují duši. A říká se, že "oči, které plakaly, vidí víc"... Dobrou noc, Aiko.

36 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 23:16 | Reagovat

[33]: Máš skvělý výběr hudby :) Tuhle mám taky rád :D
Cením si titulu ¨psychopat' ještě více :D

[32]: ano, dospělí v nás nevidí příliš inteligentní jedince - jsme puberťáci, kteří nic nedokáží a v hlavě mají hlouposti...
Nevím proč, ale teď se mi vybavila situace z videa o 17. listopadu: NEJSME DĚTI!

Jsme sice děti, ale budeme jimi i v osmdesáti - vždy budeme děti někoho. Tak proč s tmi 'dospělými' dětmi lidé jednají jinak. Jsme snad hloupí a omezení? Amelie, Vám děkuji, že s námi jednáte tak, jak jednáte - pěkně :)

37 Amelie Amelie | Web | 17. února 2012 v 23:18 | Reagovat

[32]: Fňuk, mám chuť se teď cítit jako důchodce. ??? Fňuk. Ale nebudu. Já vím, že sem možná věkově (moc) nezapadám, ale záleží mi na vás...

38 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:23 | Reagovat

[36]: Tiež si myslím :-D Ale občas pri miernej depke to chce niečo tvrdšie na nervy.
Pochybujem, že teba niekto považuje za nejakého hlupáka. Každý tu má o tebe vysokú mienku (: To len mňa by niekedy najradšej vyhodili od telky, keď vidia 18+ :D

[37]: Ja som to nemyslela v zlom. Perfektne si rozumiete s mladšími ročníkmi, to je skvelé (: Pri hĺbke vašich komentárov je jasné, že ste toho prežili viac ako my...ale ja vôbec nejaký vekový rozdiel nevnímam.

39 Katashi Katashi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 23:32 | Reagovat

[37]: Naopak, skvěle zde zapadáte. Rozumíte věcem, na které se teprve snažíme přijít. Máte zkušenosti a rozhled, které nám chybí.

[38]: ale divila by jsi se... ve škole jsem za uťápnutého hodného šprta, který si neumí nikoho najít. Víc už moc lidí nezajímá a já se ani nesnažím jim to vyvrátit - proto rád utíkám tady - tady mohu být z veliké části tím, kým jsem :)

40 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:39 | Reagovat

[39]: U nás sú šprti tiež akosi oddelení...lebo sa nevedia správať inak, ako živé encyklopédie...s nimi nikdy nieje preč tak sa akosi sami dištancovali. Ostatní si robia debatné krúžky...ale ja ako dokonalý opak všetkých tých extrovertných chudákov nepotrebujem s niekým do nemoty kecať. Chýba mi to, ale vnucovať sa nebudem :D Preto si asi začnem zas do školy brávať knihu a ostatní budú "nenápadne" zazerať, potichu ohovárať...

41 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:39 | Reagovat

[40]: preč? Bože, to mala byť reč :-D

42 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 23:40 | Reagovat

[40]: také jsem to tak dělal :) Já jsem mimo ty skupinky a cítím se divně... ale nechci do žádné z nich patřit.

43 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 23:42 | Reagovat

[41]: s nimi nikdy nieje preč, jo? :D Tak proto sa dištancovali :) Dává to smysl :)
V pohodě... překlep - se stává :D
Nějak zacpáváme Aikovi blog, snad se nenaštve :D

44 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:44 | Reagovat

[43]: Tak trošku dosť, chudák, čo ten tu ráno najde :-D

45 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 23:46 | Reagovat

[44]: Bude mít co číst (i když on má sám četby až až :)) Ty jsi takový noční tvor, ještě si pamatuji, jak jsme před vznikem college probírali ty postavy... :D

46 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:47 | Reagovat

[42]: Veľmi pozorne si všímam ľudí...a nepotrebujem od nich nejaké psychotesty, aby som vedela, čo je zač. Stačí obyčajná prestávka po hodine a hneď mám každého "očekovaného". Ja som na začiatku tej našej psychoške neverila - že ja labilný introvert? No potom som si všimla, že mala...krutú pravdu. Keď tam nieje nikto, s kým by som si rozumela dlhšie ako 5 minút.

47 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:49 | Reagovat

[45]: Tomu ver :-D Keď je víkend - za 12 minút oficiálne - blog si nenechám ujsť :D

48 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 23:52 | Reagovat

[46]: Také se věnuji detailům lidského chování - fascinuje mne to... předpovídat, jak se zachovají, dumat nad tím, co se jm honí hlavou... takový koníček :D

[47]: osm minut do víkendu! :D

49 Sinai Sinai | Web | 17. února 2012 v 23:58 | Reagovat

[48]: Mmm už len tri :-D

A ja že, čo je tu také ticho...však už všetci vrátane majiteľa blogu šli do hajan! :D

50 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 23:58 | Reagovat

[49]: to je škoda... :D Už jen minutu :)

51 Katashi Katashi | Web | 17. února 2012 v 23:59 | Reagovat

Hezkou SOBOTU Sinai, Amelie a Aiko :D
To je jak na Silvestra :D

52 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:01 | Reagovat

[51]: A je to tu! :-D Dobré ráno všetkým čo spia! :D

0:00 :-D

53 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:12 | Reagovat

Som tu už sama! Ha- "forever alone", ja som to vedela :-D

54 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:14 | Reagovat

[53]: HA!

55 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:15 | Reagovat

[54]: Si mi to pokazil :-D

56 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:16 | Reagovat

Aiko se bude zlobit, že jsem jeho blog zneužili jako místo pro naši krutopřísněvládnoucí debatu :D

57 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:18 | Reagovat

Ale aspoň má hooodně komentů :D

Tak snáď brať kvôli tomu nože nebude, nie? :D Teda dúfam...hlavne nebezpečne k jeho rukám alebo kam.

58 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:22 | Reagovat

[57]: to bylo podlé... já bych tuto situaci nezesměšňoval... ale i když pravda, že se smíchem jde všechno lépe. Tohle musí zvládnout Aiko sám, já s tím 'bojuji' taky pár let...

59 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:23 | Reagovat

[58]: ale on to zvládne, uvidíš.
Docvakává ti, že tohle je 'veřejná debata'? :D My si tu píšeme jak na ICQ :D A spamujeme nevinný blog :D

60 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:27 | Reagovat

[58]: Podlé? To sotva. Avšak vôbec nechápem ten dôvod robiť také hlúposti. Nejak vám to pomáha? Zaujímalo by ma, čo by vám na to povedali rodičia...alebo v tomto prípade aj iní príbuzní...určite by sa nikomu nepáčilo, čo stvárate. Pretože to nieje celkom normálne.

61 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:28 | Reagovat

[59]: No áno :D Ale tak keď nikto z vás nemá nič, ani len ten fujky fejsbuk, skype, icq alebo neviem aký výmysel tak čo mám s vami robiť :D

62 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:28 | Reagovat

[60]: To je prosté? Co by řekli rodiče tobě?

63 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:30 | Reagovat

[62]: asi by ma vzali na psychiatriu? Návrhy už padli a to som sa seba ani nedotkla.

64 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:37 | Reagovat

[61]: pravda :D

[63]: ale zase máš všímavé rodiče, některým jsou jejich děti zcela ukradené...

65 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:39 | Reagovat

[64]: Tak ja neviem, stačí keď si trochu zakričíš a hneď si pre nich blázon a mal by si sa ísť liečiť...tiež žiadna výhra.

Pochybujem ale, že toto by normálna matka dovolila...a nechce sa mi veriť, že niekoho môžu jeho rodičia úplne ignorovať..

66 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:41 | Reagovat

[65]: je to přece jejich život, to oni se rozhodli si jej zničit - věř nebo ne... i takoví rodiče jsou...

67 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:47 | Reagovat

[66]: Načo si niekto...poviem to drsne - urobí decko, keď ho potom raz pošle do hája? Pochopiť rozmýšľanie istých ľudí je pre mňa záhada. Vážne by nebol aspoň nejaký icq? Mám tušáka, že Aiko nebude práve dvakrát nadšený :D Ja by som za toto na svojom blogu asi vraždila.

68 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:52 | Reagovat

[67]: Já bych byl asi též rozčilený :D Zítra se zkusím podívat, jestli někde vyhrabu své staré číslo ICQ )už takové vymoženosti nevedu). Dneska to asi zabalím, pes vypadá, že se mu chce spát a on spí zásadně u někoho v nohách, takže asi půjdu :D Měj se (zítra se domluvíme na tom ICQ) Dobrou...ráno, Sinai :)

69 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:53 | Reagovat

A promiň Aiko z to, co jsme ti tu provedli :D Úplně jsme zneuctili článek rozvleklým vykládáním o 'počasí' :D

70 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:55 | Reagovat

No do čerta...zajtra budem očakávať spŕšku výhražných komentárov na svojom blogu :D

71 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 0:57 | Reagovat

Tyhle komentáře bude Aiko dlouho mazat :D No nic, já opouštím tento blog ještě před první hodinou ranní :) Mějte se všichni viditelní i neviditelní :)

72 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 0:57 | Reagovat

[68]: Preto som rada za jednu nevinnú mačku :-D

73 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:09 | Reagovat

[39]: Vždycky jsem byla za uťápnutého hodného šprta, který si neumí nikoho najít a do školy jsem si brávala knihu. Nestydím se za to. Jsem na to pyšná. Jsem pyšná, že jsem nikdy nekouřila, nefetovala,  nikdy jsem nebyla opilá ap. Je těžké být "jiný", ale o to je to krásnější.

74 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:10 | Reagovat

[30]: naopak, Katashi, CITY jsou to nejdůležitější v životě. Můžeš mít IQ 160, znát nazpaměť všechny encyklopedie v knihovně, ale nebudeš-li mít lásku, nemáš NIC.

75 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:16 | Reagovat

[71]: utekli jste sotva jsem se vrátila? To si budu pamatovat. :-D
Aiko se zlobit nebude, je to chytrý kluk. A musíme přece dát mládeži právo se "veřejně" vyjádřit. Kdybys rozdával ICQ, tak si stoupám do řady.

76 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:17 | Reagovat

[51]: I Tobě krásnou sobotu (a neděli).

77 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:22 | Reagovat

[66]: nedovedu si představit, že by si mé dítě samo ubližovalo. Měla bych pocit, že jsem selhala. Měla bych pocit, že jsem neschopná matka. Kéž byste to, kluci, už nikdy neudělali.

78 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:22 | Reagovat

[66]: nedovedu si představit, že by si mé dítě samo ubližovalo. Měla bych pocit, že jsem selhala. Měla bych pocit, že jsem neschopná matka. Kéž byste to, kluci, už nikdy neudělali.

79 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:24 | Reagovat

[48]: I mě fascinuje psychologie. Lidská mysl a duše jsou tak záhadné. Kolikrát už si říkám, že mě nic nepřekvapí a přece...

80 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:24 | Reagovat

[48]: I mě fascinuje psychologie. Lidská mysl a duše jsou tak záhadné. Kolikrát už si říkám, že mě nic nepřekvapí a přece...

81 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:33 | Reagovat

[38]: SINAI? neboj, já jsem to taky zle nevzala. :-) Jste 3 úžasní, skvělí mladí lidé s nádhernými dušičkami. Co víc si přát? Lepší společnost bych nemohla mít, ani kdybych hledala mezi svými vrstevníky.
Můj manžel by to nepochopil, kdyby věděl s jak starými lidmi si tu povídám..bral by to jako ztrátu času. ALE pro mne jsou vztahy s lidmi vždy na 1. místě...a vztahy s  báječnými lidmi tím spíš!

82 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:34 | Reagovat

Vypadá to, že trpím samomluvou. :-D  Tak já jdu raději pryč. Krásné ráno vespolek. ;-)

83 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 1:37 | Reagovat

[81]: Ja som sa tu ešte stavila...akosi ma spánok neberie a čo nevidím :D

V tejto dobe nájsť niekoho, kam sa dá dokonale zaradiť je veľmi ťažké...preto si cením aspoň blogovú spoločnosť (: Niekto na to môže povedať, že to v podstate nieje ani realita...ale je to aspoň krajšie.

84 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:42 | Reagovat

[83]: Je to realita, SINAI, ale na dálku..holt spojuje lidi ze vzdálenějších koutů země...zemí. :-) Z několika mých virtuálních přátel se za poslední rok stali přátelé opravdoví a věř, že si jich cením možná nejvíc. Spousta rádobypřátel kvůli autismu odpadla, ale zůstávají jen ti nejsilnější.

85 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 1:46 | Reagovat

[84]: Až tak pekná realita, že často mi to príde ako len taký sen. Všetko je až nemožne dokonalé.

Je ťažké nájsť nikoho, s kým si môžme rozumieť. No všade po svete sú zrejme roztrúsení ľudia, ktorí myslia na to isté. A časom sa tie diery po kamarátoch a priateľoch zaplňujú novými známosťami...trebárs aj tými internetovými (:

86 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:50 | Reagovat

[85]:
Krásně jsi to napsala...Ano, všude na světě jsou lidé s podobnými názory, s podobnými myšlenkami, s podobnou duší...a Bůh nám dává možnost se poznat...hlouběji....zpočátku možná jen na dálku, ale časem, když se chce, může se internetové přátelství změnit v přátelství živé a opravdové. Mám přátele ve věku od 13 do 75 let, takže vím, že na věku, milá Sinai, nezáleží.
Když mi napíšeš maila (je pod profilem), tak ti dám číslo do ICQ..kdybys někdy měla chuť si povídat nebo se svěřit. Krásné sny.

87 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 1:54 | Reagovat

[86]: Tiež si myslím, že vek je len nepodstatné číslo. Človek si dokáže porozumieť s každým, len v sebe toho "tlmočníka na každý vek" musí nájsť a potom to už ide samo (:
Veľmi rada, milých ľudí na konverzácie by som nikdy neodmietla (:

88 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 1:56 | Reagovat

[87]: To je super. Těším se.

89 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 2:00 | Reagovat

[88]: Už sa len pomodliť, aby som to icq vyhrabala spomedzi tých priečinkov...pre mňa sa totiž stal komunikačným nástrojom skôr skype, takže icq som zanedbávala :D

90 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 2:03 | Reagovat

[89]:
Kdyžtak si založíš nový účet. Dobrou noc, Sinai.

91 Sinai Sinai | Web | 18. února 2012 v 2:05 | Reagovat

[90]: Však áno...a dobrú noc (:

92 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 10:35 | Reagovat

[91]:,[90]: Vydržely jste o hodinu déle než já... potlesk :)

93 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 10:37 | Reagovat

[73]: třeba na sebe budeme také pyšní - teď to oceňují naši rodiče... my sami si to uvědomíme později... jak bylo hezké nejít s davem a neponořit se do všech těchto 'špatných věcí'... ale je nám tolik, kolik nám je... stát se může cokoliv.

94 Amelie Amelie | Web | 18. února 2012 v 11:38 | Reagovat

[93]: Vím, že stát se může cokoliv, ale nepřeji vám to.
Krásný den, Katashi, Aiko, Sinai...

95 Katashi Katashi | Web | 18. února 2012 v 11:47 | Reagovat

[94]: díky, Vám též :)
Stát se může cokoliv, ale kdyby jsme věděli co - život by nebyl tak vzrušující...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.