Kapitola 9.

11. února 2012 v 19:59 | Aiko Several |  Richie Aiko Serie 2.
Kapitola 9.

Bylo mi zle , prosil o pomoc! Boha, otce , dokonce i matku , ale koho především ,tak Nicka! Na jednu stranu litoval jsem toho , že s nimi mám jakýsi kontakt , na druhou jsem rád, že tu není místo mě on.
Jeden po druhém si na mne zkoušeli jakési "triky" , způsoby orálního sexu , já jen doufal , že mají kondomy! Jejich některé polohy byly směšné! Navzájem si některé doporučovali , ale sedm chlapů je prostě moc! Strašně to bolelo , jeden byl snad tlustý jak dvoukřídlé dveře do bytovek! Měl tak tři sta kilo! To bolelo hodně! Občas to bylo dvojité , jednomu sem kouřil , druhý pracoval na trubkách. Bylo to nehorázně těžké ,když vám většinou někdo olizoval ztuhlé bradavky , nebo vám to dělal před takovou Spoustou lidí.
I řidič si stáhl okénko , ale ne aby na to viděl , přišlo mi ,že …on brečí! "Dost!" zařval. "Rich má telefon!" doufal jsem , že to je Nick. Pevně jsem doufal. Ano byl to on!
"Proč!? Proč jsi to udělal!? Proč jsi jen dál nepředstíral, že spíš! Proč!" brečel jako kluk.
"Kvůli tobě." Vhrkly mi slzy do očí.
"Žvásty dvou hrdliček!" rozpoutal smích ten propěchovaném hajzl.
Po chvíli breku řekl jen "Omlouvám se, strašně se omlouvám! Promiň!" znovu se dal do pláče. Sakra to mi nedělej! Nechci brečet před nimi!
"Aghrr!" do zadku mi strčili co si vibrujícího , zatl jsem zuby i prsty - na rukách , ale hlavně na nohou. Začal jsem řvát , bolelo to. Dvě ty tlustý gumový věci najednou bylo opravdu moc! Cítil jsem jak se mi řitní otvor trhá a teče mi po stehnech spousta krve. Pálilo to jak prase!
"Promiň!.." omlouval se do kola Nick , bylo to hrozný , když jsem telefonoval. Bylo mi to tak trapné! Řidič si nasadil černé brýle a poprosil mne o navrácení mobilu. Dal si mobil k uchu ,sundal brýle a zatáhl okénko. Poslední věta řidiče , co jsem teda zaslechl byla "…určitě pomůžu-.." a okénko se zatáhlo. Doufal jsem v .. naivně jsem doufal v pomoc! Nestalo se. Zbabělci mi zase začali dělat blaho , teda mysleli si to. Nevím , kolik toho sajrajtu jsem měl na hrudi , zádech a stehnech , ale jak se to lepilo bylo otravné! Když jsem lapal po něčem , o co bych se mohl opřít , jediné na co mi bylo dovoleno chmátnout byl penis toho s odpuštěním negra! Kdyby i jeho myšlení bylo veliké jako jeho -ehm! Pak mi ty sračky vytáhli z řiti , cítil jsem úlevu! Najednou ale zase bolest! Už do mě zase jeli! Trvalo to moc dlouho. Rok? Dva? Ne , ale ty dvě hodiny mi tak dlouho připadali. Pak jeden po druhém začali kde si vystupovat. Oni je i rozváželi domů! V limuzínce už jen leželi prachy jako dížko… pro mě? Bylo jich sice dost , ale za tu bolest tohle nestojí! Vzpomněl jsem si na nástup na střední , Ross mne varovala! Proč já jí neposlechl! Praštil jsem se hlavou o kovové madlo podél jednoho "křesla" v limuzínce.
Seděl tam poslední chlápek. Byl to jediný chlap , který neměl za celou tu dobu ani jednu poznámku k mému zadku , líbání či penisu. Jediný "slušný" chlap. Mohlo mu být tak třicet. Měl velký štěstí. Podle mě by ho i zasvětili do tohohle "klubu" na dvě věci! Chci domů! Bože fakt jo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuki-chan yuki-chan | 21. května 2012 v 16:39 | Reagovat

tak to je dost masochysticky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.