Kapitola 8.

11. února 2012 v 19:58 | Aiko Several |  Richie Aiko Serie 2.
Kapitola 8.

Dorazil jsem na místo. Naposledy jsem se podíval na mobil. Osmnáct nepřijatých hovorů od Nicka. Volal naposledy , zvedl jsem to a řekl "Miluju tě." Laciná slova na rozloučení ,ale co.
Vyndal jsem klíčky od auta , dal je do kapslíku , zavřel dveře a vyšel doprostřed náměstí. Zazvonil mi telefon. Bylo to to číslo , na chvíli jsem zaváhal. "Ano?"
"Pojď do budovy s nápisem na prodej." Byl to náš byt , teda bývalý , kde jsem bydlel s matkou a otcem. Od sousedů jsem zjistil , že otec zemřel na infarkt, ale to je to jediné , co jsem chtěl vědět. Byl jsem v šoku. Spěchal jsem na střechu , jak mi řekli. Vyšel jsem nahoru.
Stála tam helikoptéra a startovala. U ní byl malý chlápek , věkem tak kolem padesáti až šedesáti. Kolem něj byli další tři chlapi. Všichni urostlí , s černým kvádrem. Ten malej mi ukázal na helikoptéru. Šel jsem k ní. Asi tři metry od ní mne zastavil jeden z těch plešatých "borců". Sebral mi mobil a hodil ho ze střechy. To už viděl Nick. Akorát dorazil stopem na náměstí. Viděl jsem jen jak padá na kolena a on koukal na mne, jak odlétám v té velké bestii.
Hluboce jsem si vzdychl.
"A teď k naší dohodě." , řekl ten malej. Sundal si černé brýle a sáhl mi na stehno.
"Nemáme žádnou dohodu!" Odsekl jsem a sundal tu jeho hnusně nechutnou vrásčitou pařátu zpátky na sedačku. Opět zazvonil mobil. Trapná melodie staré Nokie. Mobil měl vysokou hlasitost , v hlase jsem rozpoznal pěkně nasranýho Nicka.
"Řekli jsme si ,že ho z toho vynecháš!" začal řvát.
"Ale copák! On ti to neřekl? Volal první. Tvoje masíčko půjde na trh , vypadá slušně." Staroch se na mne podíval , olízl jsi rty a zase mluvil do telefonu. Už jsem tušil o co se jedná.
"Mam pro tebe ty prachy!"
"Nemám o to zájem , však se neboj , za pár let ho uvidíš. Pokud půjde na dračku možná za pár desítek. Když počkáš , dočkáš se. Teď mne omluv , mám práci. Do té rozhodně fízly zatahovat nehodlám." Položil telefon. Vypnul ho a řekl jedné ze svých goril !Přendej mi kontakty na jinou SIMku a sežeň novej mobil. Lepší , nemá ani wifku." , chlápek jen kývl.
"Kde jsme to skončili? Ah , ano , u naší menší dohody. Řeknu to stručně a jednou. Pracuj pro mě, dostaneš odměnu. Zraz mě , nastane trest." Znovu mi dal tu nechutnou věc nazvanou ruka na moje stehno. Zaťal jsem zuby a zavřel oči. "Tak je to dobře! Děláš pokroky." Přimhouřil na mě oči , znovu si olízl koutek rtů špičkou jazyka. Prase!
Během chvilky jsme přistály na soukromém letišti , kdesi na střeše domu. Tam už byla limuzína , vysadili mne se slovy "Až se příště uvidíme , budeš už zasvěcen! Adios!" a hlubokým smíchem odletěl. Koukl jsem směrem na tu limuzínu. Bílá? Nechutí se mi objevili vrásky na nose.
Z okýnka vykoukl nějaký polonahý chlap "Tak co bude křupane?" , byl to černoch, nic proti nim nemám , ale tenhle měl piercingy snad všude! Moje pravé noha se otočila , opravdu jsem chtěl utéct. Ale vystoupil řidič. Velmi podobný plešoun těm třem předchozím. Cítil jsem srdce jak mi bubnuje k pochodu. V uších jsem slyšel Nicka jak mne o víkendech budí hrnečkem kávy s mlékem a cukrem. Ve vlasech jsem cítil jeho ruce , ale pak jsem zjistil , že je to pouze lehký vánek. Chtělo se mi do pláče.
"Poď! Takový prachy!" začal nadávat blbeček s kovem v hubě.
Rozešel jsem se ke dveřím. Už jsem jen cítil dvě silné ruce jak mne vtahujou dovnitř. V rohu vzad useděl ještě jeden kluk , mohlo mu být tak jako Nickovi. S krvavou louží pod zadkem , celý se třásl a byl nahý , schoulený v tom rohu. Zděsil jsem se a litoval se ,kam jsem se to dostal. Na druhém konci ležela jaká si stříbrná truhla. Nevěděl jsem co v ní bylo.
"Tak svlíkej se! Čekáš na povzbuzení?" řekl chlap vedle železného chlapa (toho s těma blbostmi v hubě). Začal jsem ponožkami.
Jeden blonďák mne shodil na podlahu auta "Takhle tu budeme do večera!" a strhl ze mne bundu i mikinu najednou. Ruply švy a mne ruplo v ramenou. Druhej blonďák mi stáhl kalhoty , pak už to jelo z kopce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AranisLea AranisLea | Web | 20. března 2012 v 19:22 | Reagovat

Jéééj... No, co dodat...

2 yukki-chan yukki-chan | 21. května 2012 v 16:34 | Reagovat

zacinam se celkem bat :((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.