Kapitola 21.

11. února 2012 v 20:03 | Aiko Several |  Richie Aiko Serie 2.
Kapitola 21.

Nemohl jsem uvěřit tomu ,co právě viděli moje oči. Nejspíš osm goril znásilňovalo Tira. To vysvětlovalo prázdné chodby.
V tom jedna z těch nahých svalovců zabouchla dveře.
"Neřvi!" dal mi ruku přes ústa. "Nic nevíš! Nemíchej se do toho!" začal na mne takovým tím tvrdým stylem.
"Fajn!" založil jsem ruce. Pár minut jsem smutně poslouchal Tirův brek , žadonění , vzdychání , hekání , rány do zdi. Po těch pár minutách jsem sel na záchod. Rozepl zip a namířil si to do mušličky. Mám dojít za tlouštíkem , nemám , mám ,… uvažoval jsem. Zvítězilo ne. Ani nevím jak , ale prostě ne.
Nohy mne odnesli do našeho pokoje , podlaha už byla celkem dost od krve , spermatu a všude kolem byly poházené roztrhané kusy hadrů , až na obleky goril. Čisté složené na skříni. Lehl jsem si do postele , polštář dal přes hlavu a snažil se na moment usnout. Kvůli odpoledním hodinám se mi to moc nedařilo. Ale tak po hodince už mi padaly oční víčka. Konečně , mumlal jsem si.
Ucítil jsem ruku vjíždějící pod mou přikrývku. Ale můj mozek mi poradil , že je to jen sen. Nebyl! Chytl mne to za stehno a zuřivě otočilo.
"Toho ne!" zařval na něj druhej chlap.
"Když už jsme tady!" bránil se. Snažil se ze mne dostat moje oblečení.
"Určitě nás nahlásí! Tak mu dáme co proto!" začal třetí.
"Po tomhle bude mít důvod, proč to nahlásit. Je to Šárův mazlíček! Odsereme to všichni!" dal se do hádky čtvrtý.
"No tak jako tak to odneseme všichni , tak co tu řešíte." Usmál se a strhl mi trenky. Jeho pleš se zaleskla. Přilnul si mne na jeho hruď , nohy mi rozevřel a dost brutálně se do mne udělal. Nevím co na tom ti ostatní viděli , ale prostě se museli přidat. Si to odnesete! Parchanti! Probíhalo mi hlavou při kouření , masturbaci a dalších věcech , co mi dělali oni a já jim. Tiro teď ležel svázaný lepící páskou v rohu pokoje , v hubě měl kus zmuchlaného oblečení a šíleně brečel. Já měl na krajíčku.
Po pár dlouhých minutách se vzduchem roznesl hlasitý vzdych. Jo , patřil mě. Prostě to přišlo. Asi si na takovej bordel budu muset zvyknout. Stejně tu zůstanu na tři roky , byť chci , nebo ne.
O půl hodinky později se rozešli v čistých kvádrech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.