Kapitola 19.

11. února 2012 v 20:02 | Aiko Several |  Richie Aiko Serie 2.
Kapitola 19.

Co to tu voní? Honilo se mi hlavou. Skvělý parfém! A ta vůně vlasů. Nejdokonalejší směsice vůní co jsem kdy cítil. Zavřel jsem oči a zhluboka se nadechl nosem.
"Co to děláš?" zase se kouzelně usmál.
"Ah-em-… nic." Taky se nadechl.
"Co ? Líbí se ti ta vůně?" čichl si k vlhkému tričku od vody, co mu skapávala z vlasů.
"A-ano." Sklopil jsem oči a vzpomněl si na Nicka , proč mi ho tolik připomíná.
"Nový Playboy. Velmi oblíbený , doporučil mi ho jeden přítel." Sklopil hlavu ,aby mi lépe viděl do obličeje. "Děje se něco?" optal se sladkým hláskem. Položil mi hladkou dlaň na rameno.
"Ne vůbec ne." Zrudl jsem.
"To jsem rád." Odkryl mi vlasy z levé tváře , založil je za ucho a políbil mne na odkrytou tvář. Vyvalil jsem oči. "Nelíbí se ti to?" zeptal se.
"N-ne , teda vlastně jo , ne …jo líbí." Nemělo cenu zapírat. Usmál se , pohladil mne po vlasech. Vstal a šel si pro bundu ,chytl jsem ho za ruku. Dalšího přitažlivého kluka. Zaraženě se podíval.
"Přijdeš ještě?" zeptal jsem se.
"Určitě se ještě mnohokrát střetneme." Ujišťoval mne s bonusem mrknutí oka. Uvolnil jsem sevření. Čapl po bundě , po kšiltovce a odebral se ke dveřím. Otočil se , usmál , na což zaklapl dveře. Dlaní jsem se plácl do čela. Co mne to popadlo!? Sem to ale blbec! Chtěl jsem si lehnout ,ale bouchl jsem se hlavou o parapet okna. Au! Jelikož byl roh ostrý , neopracovaný ,začala mi trochu téct krev. Jen povrchové zranění.
když už byla rána otřena rukávem mého trička , jedna z goril hodila Tira do pokoje. Doslova s ním mrskl o zeď.
"Co se stalo!?" zeptal sem se.
"Odmítl jsem to udělat tý opici co mne dovedla. Auvajs!" chytl se za rameno.
"Hajzl jeden !"
Znova se otevřely dveře. Stál tam tlusťoušek. "Pojď se mnou Richi!" rozkázal.
Celkem sme spěchali do druhého křídla , opravdu rychle.
"Sedni si." Poslouchal jsem co říkal , raději.
"Dáš si?" ukázal mi láhev vodky a whisky.
"Ne děkuju." Odmítl jsem se zkrabatělým obličejem.
"Dobrá ,tak poslouchej. Vím že odsud moc chceš. Vidím ti to na očích každý den. Dneska si odpracuj své klienty, na zítřek je máš odvolané."
"Chcete mě pustit?" vyhrkl můj nedůvěřivý hlas.
"Ne." Zklamal mne, ale to jsem koneckonců čekal. "Ale je tu takový černý turnaj obchodníků s masem ,když to tak řeknu , jako je ta naše. Když se toho zúčastníš , můžeš vyhrát nechutně velké prachy. Když se domluvíme ,můžeš si vybrat kupce. Věř ,že pokud se dobře umístíš, může o tebe být zájem. Taky se můžeš proslavit! Mysli na to!"
"Beru to! Co je to za turnaj?" zeptal jsem se.
"Upozorňuju tě , že tam můžeš zemřít." To trošku moje sebevědomí podrazilo ,ale i tak jsem do toho chtěl jít a on to na mne viděl.
"Fajn tak tedy zítra začneš trénovat , už jsem obvolal dva nejlepší kamarády , co se tomu věnujou už delší dobu. Budeš se muset rvát. Žádná pravidla ,jen nesmíš používat zbraně , ani žádné vycpané oblečení nebo tak něco. Zkrátka tělo na tělo." Usmál jsem se , i přestože mi do smíchu nebylo. "Tak co na to říkáš?" zapálil si doutník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.