Immortals

16. února 2012 v 22:18 | Aiko Several |  Z mého života
Tak jsem dokoukal Immortals.
No anglická verze i když je u názvu CZ SUB. .. co bych asi čekal ,že?

Filmové efekty 10/10.

Je to opravdu ale docela ... no prostě usekané hlavy, končetiny atp. Ještě je to zpomalené no.. :)
Ale na druhou stranu je to zvláštní film. Zvláštní v tom smyslu ,že Immortals nejsou immortals (nesmrtelní) , ale bohové jsou smrtelní , takže nevím , kde vzali ten název Nesmrtelní - Immortals.
Pokud jsem dobře pochopil konec, moc sem nerozumněl tomu dědovi , tak se z hl. hrdiny stal bůh. No nevim nevim. FIlm bych celkově hodnotil na
6/10. A to to vytahují film. efekty. A dost jsem obdivoval ty věštkyně , zde vystupují jako lady Oracles. Jsou čtři a jedna z nich doprovází hl. hrdinu. (Uteče od jednoho zloducha , který chce všechny čtyři a měl je, ale ta jedna utekla). Její tři sestry se jí rozhodnout krýt a bránit do posledního dechu. Ale jejich smrt je opravdu krutá. Bylo mi jich líto nejvíce.
Taky jsem nepochopil jednání těch bohů. V průběhu filmu jich je 5 ,ale na konci jich vidíme snad miliardy... , kdyby se zapojili hned, všechno by bylo v pohodě. ... No , kdo viděl film ,komentujte ... , protože film teda jako celek nic moc.

(Možná je to tím, že jsem moc nerozumněl , kvůli častému nesrozumitelnému brblání. Ale tak čtvrtku jsem pochopil , uvidíme , až budou alespoň titulky , nebo rovnou dubing.)

Přeji dobrou noc!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 16. února 2012 v 22:29 | Reagovat

To asi nebude šálek mé kávy. Dobrou noc, Aiko.

2 Katashi Katashi | 17. února 2012 v 15:35 | Reagovat

[1]: Je to jeden z těch (myslím si) komerčnšji směřovaných filmů. Nemusí to být nutně zlé, i já si od času pustím něco, nad čím nemusím příliš přemýšlet, nebo dumat nad tím, jakou hodnotu měl ten film pro světovou kinematografii. Jeno vím jistě - dlouho bude trvat, než se k tomuto filmu (případně) dostanu - je anglicky (nyní vyhledávám spíše Evropské země a Asii, je to moc 'kinové'  (já trháky obvykle nesleduji) Na csfd jej docela zdupali, ale to i ten film, který jsem myslel, že jsi viděl: http://www.csfd.cz/film/167807-prokleti-bohu/ - ten jsem zase viděl já :D (Trochu podivný modrý film, ale holka brečela hezky :D)
Sám od sebe bych se na tento fil nevrhl, ale někdo jej pustit přede mnou, tak bych asi zůstal :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.