Akta X !!

13. února 2012 v 20:53 | Aiko Several |  Z mého života
Tak tohle bych nikdy ,NIKDY! Nečekal! Holka mi téměř do očí řekne, že se jí líbím a jestl is ní nechci chodit. Chodí s námi na taekwon-do tréninky a je o pásek výš ,ale vadí to?
Horší je jedno. Já už holku "mám". Víte , vztahy na tříset km. vzdálenost nedoporučuju. Za čas vám dojde ,že i tak jste sám. Můžete si volat jednou za týden o víkendu ,protože stejně se buď věnuju grafice , nebo se učím. Pak když (můj případ) zapomenete zapnout skype a když už ho zapnete , ona tam není. Na fb je otrava lézt , jen když nevím domácí úkoly či testy.
Nejhloupější pro mě jsou následující:
a/ Ona a její rodina jsou nejlepší (!!!!) rodina co znám! Všichni jsou vtipní a veselí i přes to , že její rodič je vlastní pouze mamka , taťk ua brachu ma nevlastní ,ale jsou super! Boží ! Všichni hrají hry , ví o čem mluví! Inteligentní , chápaví , smysl pro humor jim rozhodně nechybí a zajímají se o vás!!!!!

Není to jen "co bylo ve škole? Hm , tak jdi, chci si to dočíst.." Divím se ,že takovýmhle přístupem mám takové známky! Sestra už by tomuhle přístupu odpovídala ,kdyby k ní chovali stejný přístup! Ale ono je to spíš mazlení , "zlatíčko" no... . Asi vím čím to bylo ... nechtěl jsem na sebe být pyšný? Dokázat jim ,že i na sportovně nenadaného , malého , ulítlého , (a to ještě neví o mé orientaci! Kuwa doufám že je to složí!!) zkurveně snažícího se synáčka mohou být pyšní. K ČEMU TO? No nic, odbočil jsem (omlouvám se).

b/ Nejsem typ člověka co přijde a dokáže říct milým způsobem , že to nemá cenu. Nedokážu někomu "zlomit srdce". Neříkám ,kdyby mne týrala (:D) , nebo tak. Ale , je to nadálku ... . A navíc, bojím se reakce jejích rodičů. Mohli by si o mne myslet úplně hnusné věci , koukat se na mě skrze prsty atd. ... , ale ... snad to pochopí. Dálka přes 300km , to je asi ... no není to jasné , jak to skončí ,ale taková šmouha - náznak- toho určitě je.

Nevyřešitelný případ. Jediné co mi zbývá je opět a jedině utíkat .. čekat. Nechodit na skype ,nepřihlašovat na fb a čekat, až se půda urovná sama.
Jdu off, připravit si kafíčko a piškoty k Dr. Housovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sinai Sinai | Web | 13. února 2012 v 21:39 | Reagovat

Ajaj, niekto nám tu rýchlo dospieva :D

Niesom si ale istá, či som ten text pochopila. Povedala ti to na tréneningu ale bol by ten vzťah na diaľku? Nejak sa v tom motám :D
Chápem však tvoj postoj k takým diaľkovým vzťahom, podľa mňa to môže byť fajn prvých pár dní. No neskôr zistíš, že je to tak či tak na hovno, keď ide len o písmenká na facebooku. To nieje ono...nieje to, čo človek ku ozajstnému šťastiu potrebuje. Je to len menšia "výpomoc" aby sa aspoň chvíľu necítil sám.

Svojím článkom dávaš dosť zabrať mojím vysileným mozgovým bunkám, už vážne melú z posledného :D

Prečo ale mám z istej časti článku pocit, že tam je cítiť trpkosť? Myslím to, s tými rodičmi...jej rodičia sú podľa toho, čo píšeš k tebe milší ako tvoji vlastní? Keby si sa o tom nebol zmieňoval, stále by som si myslela, že si šťastný chalanisko. No očividne asi veľmi nie...
Prečo k tebe rodičia majú taký postoj? Ja to asi nepochopím, keď vidia snahu v škole, správanie a tak, ako ťa môžu takto chladne ignorovať ba až sa na teba hnevať? A to s tou orientáciou ma nehorázne vytáča. Rodičia by ťa mali akceptovať aký si! A nie snažiť sa z teba vydolovať niečo, čím niesi. Bože, no je tam toho, človek sa zahľadí do inšieho pohlavia ako "je predpísané" a hneď z toho treba urobiť škandál!

Neviem, tvojich rodičov nepoznám, ale mám pocit, že by im niekto mal vysvetliť, že snažiť sa riadiť ti život je od nich strašne sebecké.

Hlavne ostaň sám sebou, nemeň sa kvôli hlúpym narážkam. Byť celý život nešťastný, ale ľudia sa na teba budú pozerať ako na každého iného alebo byť šťastným, ale za cenu nepríjemných pohľadov. Myslím, že keď už nájdeš osobu sebe blízku, tie pohľady sa časom stratia (:

Rada by som ti nejak pomohla, ale neštudujem psychológiu, takže netuším ako...tak snáď aspoň ten v dobrom písaný komentár ťa ako-tak povzbudí...

2 annicoolka annicoolka | Web | 13. února 2012 v 21:53 | Reagovat

whuaaa, dr.house!!!...
sakra jsem blbec! ty bláho čoeče, vem si, kolik odvahy na to musela vzít! ale jestli působila příliš jednoduše, tak jí možná ani nedocházelo, co dělá - znam případy holek, kdy jedna nepříliš chytrá bloncka přijde ke klukovi, vidí ho prvně a řekne:heled, nemáš na mě chuť?
taky extrém. XD
já se vztahy na dálku zkušenost nemám, vlastně zatím se žádným vážnějším vztahem, a nerada bych napsala něco stejně rádoby pozitivního jako minule...viš co. :-D  :-D  :-D
bože... a to jsem ateista. XD
tak možná se půda uhladí - ale...většinou to spíš holku nažhaví k tomu, aby tě vyhledávala atd...
lepší je zlomit srdce, to bude do měsíce zahojený a pak to bude ok.- jen aby tě pak na taekwondu nějak nezrasila XD

3 Danny Danny | Web | 13. února 2012 v 22:55 | Reagovat

[2]: Ty a ty tvoje urážky na blondýnky mi fakt pijou krev.
A Aiko? Zavařila jsem si podobný problém :D.Ten můj kluk...no,já ho nechci.Chci ho jako kamaráda,to dobrý,ale ne jako přítele,protože se pro mě stal mojí povinností.Nejdřív jsem byla strašně hrr do vztahu,jako "be my boyfriend please!" prostě zvědavost,touha mít někoho a tak,jenže on zprvu byl "pomalý" a měl menší zájem.Takže moje akčnost opadla.Avšak vzrostl jeho zájem o mě a myslím,že mě miluje.Bohužel,já si uvědomila svůj žebříček hodnot a nechci ho.A co teď?
Myslím že to zvládneš v pohodě,možná to té holce zkus i říct....pokud není jako já,že by tě zmlátila :-P

4 Amelie Amelie | Web | 14. února 2012 v 0:48 | Reagovat

Jsi mladý, dala bych tomu čas..pokud ji nechceš, tak i pomalý odstup, ona pochopí....I vztahy na dálku mají svou cenu a váhu. Ale často potřebujeme právě ten živý, lidský kontakt... Vztahy s tvými rodiči mne mrzí, jsi fajn kluk, nechápu, proč oni to nevidí?
Ale bude líp, Aiko, věř mi. Časem se vše ustálí.

5 Katashi Katashi | Web | 14. února 2012 v 6:47 | Reagovat

Já utíkám od všech typů vztahů... jsem srab? Nejsem připraven? Je to možné, překvapila mne agresivita čišící z tohoto článku, jsi evidentně dost rozčilený. Já se taky dlouhou dobu snažil rodičům něco dokázat, změnit se... výsledky jsem byl mnohdy zklamaný, ale i přesto se snažím dál ukázat, že nejsem taková nula, za kterou mne všichni považovali...
Ono je určitě těžké svěřit se se svou orientací, někdy pomůže agresivní přístup (ať je to složí), ale já bych volil trochu citlivější formu. Podle toho, komu to chceš usnadnit? Sobě nebo rodině? A je hloupé to řešit, jelikož je to Tvůj život, tvá orientace, jsi to TY, a jenom hlupák ti může vyčítat to, jaký jsi člověk.
Promiň, často odbočuju a odskakuji od tématu, tak snad jsem nevykolejil úplně...
Vztahy na dálku nemusí být škaredé, já byl chvíli šťastný i za 'vztah' přes ICQ... ale něco tomu schází... dotyk? slova, pohled z očí do očí? Tyto věci, které mne poslední dobou štvou nejvíc? :D Mám toho ještě hodně co říct, ale jede mi bus :D

6 Katashi Katashi | Web | 14. února 2012 v 17:31 | Reagovat

[1]: pokud neakceptují RODIČE sexualitu svých dětí, nevím, nevímm  z těží bych se jim dokázal podívat do tváře...
Myslím si, že můj postoj ke všem typům vztahů je všem  dobře znám. Je velice špatné potlačovat sebe sama jenom kvůli splnění 'norem', které uspokojí jak naši společnost tak také rodinu... (Sinai, Sinai - zase mě táhneš k řešení lidských problémů... vždycky se rozzlobím
nad uvažováním dnešní společnosti).
Já se taky rozčiloval, očekával jsem, že rodina mou změnu k lepšímu přijme s s velikou radostí ( na ZŠ jsem měl čtyřku  matiky plus pár trojek a na toto pololetí jen dvě dvojky) No... tvrdili mi vždy, že se učím pro sebe, takže je ty dobré známky až tak moc nezajímají... možná chci moc :D

[3]: a teď bych se bál :D

[1]: Pokud je Sinai, tvůj komentář a tvé postoje upřímné, tak si tě vážím ještě více :)

Sportovně nenadaný... tohle je mé druhé jméno. Neumím nic a bojím se týmových sportů. Neumím zpívat a neumím kreslit - každý člen rodiny umí alespoň jedno u toho, ne-li všechno. Jak si myslíš, že mi je? :D Hrozně, všechno se nedá dohnat pouze dobrými známkami - a i tam teď dost pokulhávám...) Díky za tvůj ranní komentář, potěšil mne, i když jsem si jej přečetl až teď. Ono mi vždycky chvíli trvá, než poznám člověka a naleznu společnou řeč, ale musím říci, že jsi mi zkrátka sedl. Ono je na internetu obtížné najít zástupce mužského pohlaví, se kterými bych si měl co říci, jelikož zábava dnešní mládeže mi je  takřka cizí... Já jsem rád, že jsem na internetu potkal skvělé lidi s rozumnými názory (z těch co znáš tak Sinai a Amelii) a i když tě znám opravdu chvíli a nerad dělám brzké závěry, působíš na mě dobrým dojmem, jsem rád, že jsem na tuto stránku narazil a objevil dalšího rozumného člověka...

7 Sinai Sinai | Web | 15. února 2012 v 21:46 | Reagovat

[6]: Samozrejme, že je to úprimné...hlavne keď sa dočítam, ako niekto musí kvôli tomu trpieť...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.