Únor 2012

Návštěvnost za 20 dní

28. února 2012 v 9:13 | Aiko Several |  Z mého života
Dneska je mi nějak blbě, vůbec jsem se nevyspal a totálně mne bolí palice. Nevím z čeho, mám v sobě veškeré možné prášky a nejde to dolu! Se jednou něčím předávkuju (nevědomky).

Každopádně nevím, na co se budu dívat, nejspíš na House, včerejší díl jsem neviděl a od trenéra na tkd jsem minulý týden dostal doporučení na dva díly u kterých brečel i on. (Horda svalů přes 100kg, černý pásek druhý dan. To bude asi hodně smutný.)

K té návštěvnosti, nemám blog ani měsíc, ale už za 20 dní ho navštívilo téměř neskutečných 800 lidí! Přesně 787 !!!

Děkuju moc všem !!!

Snaha byla!

26. února 2012 v 23:17 | Aiko Several |  Z mého života
Snaha byla. Nemalá, ale má své hranice! Tak jako chuť k jídlu, chuť spát. Vše má své meze. (Asi se ptáte, kde má meze spaní, že? Ale když spíte / ležíte od rána do večera v posteli, v noci pak nespíte a chcete vstávat, aby jste se neunudili. To jsou meze.)
Ale zase jsem se poučil. Snažit se, to ano, ale ---, to ne.

Z tohohle článku si moc neodnesete, a já doufám, že to tak zůstane ;).
Nemám chuť (a mít ji nebudu) se s tímhle svěřovat. Nikomu. A proč, že? Tento problém mne neubíjí, nedeptá, tak proč...

Prostě to všechno dopadlo nějak blbě. Asi trochu tvrdě, rovnou na kameny. Co už, že? Co bylo, bylo, co bude, o tom se teď rozhodneme:

Dobrou!

Ták.

26. února 2012 v 19:29 | Aiko Several |  Z mého života
Byl jsem ve vaně, panečku! Sauna a hrooomady horké vody :-P :-), ještě že jsem tam měl i kapesníkY! :D.
Horečky ustupují, ale zítra do školy nejdu. V úterý nevím, podle zítřka.

Co se týče nového vzhledu, ... je hotový ;) Žádné úpravy už by tu být neměly. Jak se vám líbí?

Víkend

26. února 2012 v 15:38 | Aiko Several |  Z mého života
Tak, z původně myšleného dočtení knihy sšlo, jen asi dvacet stránek (nebo spíš 10 :D) jich neuniklo mému oku.
Horečky, pocity zvracení, bolení hlavy, ZAD (!!)-BLBÁ nafukovací matrace :D, a nově i bolesti očí, když se podívám do stran mne doprovázelo po celičký víkend. Zítra jsem ještě díkybohu doma. Včera jsem se chytl s mamkou, suprově pokecal se všema sestřenkama a bratránky, tetou a strejdy. (SE VŠEMI!! SEM NA SEBE HRDÝ! :D) Za to sestra si s nikým snad ani nepodala ruku. Nechápu! Také jsme rozebírali její status ONLINe na fb a skypu. Její vysvědčení. Mimo to i střední školy, prospěch náš, karty -prší! :D :D :D :D, prachy, pak jsem se ztrácel v diskuzi o chlastech, pařbách atd. ...
Chvílemi super, večer nuda! Vždycky ,když jsem si chtěl jít lehnout a spát mi tam lehl jeden ...člověk. Málo prozíravý, stranil se a vůůůůbec se s nikým nebavil! A tak je to vždycky když tam přijedeme. Blbec... asi m ito dělal schávlně! Postel mi uvolnil kolem 00:30, takže opravdu skvělé. Na to jsem se zase pohádal s mámou než jsem usl... ale což.
Nakreslil jsem nějaké obrázky, kopal do sebe prášky a černý čaj (♥)! Dokonce i teta, se kterou nikdo nevycházel je totálně v pohodě!!!!

Pak sem hodím obrázky, no nic, frčím.

Už 10 hodin :(

24. února 2012 v 10:07 | Aiko Several |  Z mého života
Tak, i přesto, že jsem usl až kolem první hodiny ranní, od tří už jsem zase nespal a usl jsem až v šest, v půl sedmé mě probudili, abych si vzal prášek, došel si pro čaj a pro další oblečení -mám ho totálně propocené! Tak jako obě peřiny, matraci i polštáře. Můj pokoj, který je za normálních okolností chladný je teď jako sauna a je mi tam an zvracení. Nedýchatelno. I přes to všechno je mi fajn. (Zase mi stoupá horečka...,ale komu na tom sejde,ne?)

Deset hodin a já nemám uklizeno, nic. Tak teď sedím na točící židli s třetí pokrávkou a smýšlím co budu dělat. Na uklízení fakt nemám náladu! Abych běhal po baráku s mopem, hadrem na prach a luxem, fakt ne!

Lidičky moji zlatí. Tak dneska jedu pryč a až do neděle se neozvu. Jestli se vůbec ještě ozvu o víkendu, to je ve hvězdách! :)
Mějte se tu dobře ;-) A nespamovat!!! :D (TO MYSLÍM VÁŽNĚ!)

Debilní vyróza

23. února 2012 v 17:53 | Aiko Several |  Z mého života
Amelie:naštvany nejsem :-)

BLOG NERUŠIM !

__________
Mám nějakou horečku, točí se mi hlava, svačiny jsem se nedotkl a snídaně jen polovina, oběd nic, večeře taky nic. Za celý den jen 3 chleby.
Teď jsem dovařil asi 6litrů černého čaje (poslední sáčky) a jen pro mě!
Nechtěl jsem vůbec ze školy! Dneska i zítra píšeme testy, na které jsem se učil- literatura. Ale kvůli tomu, že se mi horečka zvedáa si těžko (38,1 ráno, teď 38,4) . Mám domluveno, že si literku napíšu příští týden :-)

K babičce jedu, bohužel i s tou horečkou, ale už dvě rodiny mi nabídly střechu nad hlavou i s jídlem :-D asi divné co?

Zítra musím uklízet celé patro, to nedopadlo, ale snad mi to auto alespoň vyluxujou. Achjo!

Tak ahoj! Příjemný víkend!

Marcus Tullius Cicero

22. února 2012 v 20:56 | Aiko Several
Těžké je mlčet, když cítíš bolest.

Marcus Tullius Cicero

Robert Burns

22. února 2012 v 20:26 | Aiko Several
Láskyplný člověk raději sám prožívá bolest, než by ji jiným působil.

R. Burns

D. Kárová

22. února 2012 v 20:24 | Aiko Several
Nejbolestnější je vedle někoho sedět, jen tak se ho letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích, ale vědět, že ho nikdy nemužeme mít ...

D. Kárová

Hořký úsměv prosím!

22. února 2012 v 18:53 | Aiko Several |  Z mého života
A dost.
Jsem sráč, svině, pro každého něco z toho.
Snad podrazák, snad zmetek. Snad kretén neb naivka... asi to vyjde nastejno. Od všeho trochu, asi. (I když trochu bude slabé slovo.) K pár lidem se chová, řekl bych slušně, k ostatním až vlezle, prtivně a nechutně. Jo jo a těch slušných že je málo! K těm vlezle už dost a nechutně až příliš! Obrázek si udělej podle sebe! Stejně řeknu to, co mám na slaném jazyku a neřeknu to, co my leží an hořkém srdci. Prolezlé samotou a hnisem z nenasytné prázdné duchanepřítomnosti. Odkejvu ti všechno, ale nevím o čem mluvíš, usměju se na to , na co ty i stejným způsobem, jen aby jsi viděl/a , že na to mám asi tak podobný názor. Někdy se zeptám "Co jsi říkal /a?", to těm, ke komu se snažím chovat mile. (cca 4 lidi? Nebo snad 3?) Jsem zvyklý na své chování. Jsem zvyklý na své reakce a i na to, že jsem cholerická bestie. Stejně jednou udělám něco, co se někomu nebude líbit a od té doby spolu nepromluvíme. Tak proč to bránit, když není proč !?